Bike’owa Kolacja 2023

3 4 5 6 7 10 11 czJak co roku zapraszamy wszystkich rowerzystów, ale i nie tylko na Bike’owa Kolację. Formuła pozostaje nadal ta sama. W menu PRZYSTAWKA (prezentacje ostrowieckich grup rowerowych), DANIE GŁÓWNE („Czy Polska to fajne miejsce na rower” – wystąpienie Jana Piątkiewicza, autora, publicysty, vlogera, youtubera i dziennikarza rowerowego) i DESER (bike’owe wariacje i rozmowy w kuluarach).

 

Jeśli więc reprezentujecie, którąś z grup rowerowych działających w naszym mieście, to pewnie już znacie zasady. Przedstawiciele grupy występują w roli prelegentów. Prosimy was zatem Drodzy Prelegenci o przygotowanie ok. 10 – 15 minutowych prezentacji (forma dowolna) ze swoich przebytych kilometrów, wojaży i rowerowych przygód, które  zapisały się na kartach kalendarza roku 2023.

Jak co roku, niech na naszym bike’owym stole zagoszczą nie tylko opowieści ale także coś dla podniebienia. Wzorem lat poprzednich niech to będą kulinarne wariacje. Przynieście kanapki, ciasta, wypieki, sałatki i napoje. Stowarzyszenie też się o coś postara.

 

Jeśli nie należysz do żadnej z grup rowerowych, ale kręcą Cię rowerowe tematy, przyjdź na spotkanie. Ono właśnie po to jest! Chcemy zarażać rowerową pasją,  pokazać walory i praktyczne aspekty turystyki rowerowej. 

 

Podczas spotkania odbędzie się loteria fantowa turystyczno-rowerowych gadgetów. We współpracy z Urzędem Marszałkowskim, a dokładnie z Departamentem Edukacji, Sportu, Turystyki i Spraw Zagranicznych zorganizujemy stoisko wydawnictw turystycznych, map i przewodników na temat naszego regionu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym wspólnym wydarzeniu.

P.S. Przedstawicieli grup rowerowych prosimy o potwierdzenie udziału w wydarzeniu do 24.11.2023r. Piszcie do nas na tego maila.

Przekażcie proszę, to zaproszenie swoim znajomym i grupom, do których ta wiadomość być może nie dotarła.

 

Bike’owa Kolacja 2023

Kiedy: 01.12.2023 godz. 18:00

Gdzie: Ostrowiecki Browar Kultury

Wstęp: wolny

Do zobaczenia!

Polecamy również