Świąteczne spotkania w PP Nr 16

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Święta tuż, tuż, a okres przedświąteczny to czas pełen emocji, przygotowań, ale przede wszystkim radości płynącej z oczekiwania na Boże Narodzenie. Ten magiczny czas, tę piękną atmosferę dało się odczuć również w Publicznym Przedszkolu Nr 16. Kolejny raz w przedświątecznym tygodniu wszystkie grupy wiekowe sprawiły radość swoim bliskim przedstawieniami jasełkowymi.

Przedstawienia były wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Bożego Narodzenia. Mali aktorzy zaprezentowali swoje talenty, które na koniec nagrodzone zostały gromkimi brawami.

Po zakończonych występach przy blasku świec i lampionów, dzieci zaprosiły rodziców do wspólnego kolędowania przy świątecznym stole. Wspólne składanie sobie życzeń sprawiło, że naprawdę poczuliśmy atmosferę zbliżających się świąt.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne brawa za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

 

Polecamy również