Nie unikną odpowiedzialności karnej

Policjanci z ostrowieckiej komendy w ciągu minionej doby zatrzymali 2 osoby ukrywające się przed organami ścigania. Jako pierwszy w ręce stróżów prawa „wpadł” 53-letni ostrowczanin. Mężczyzna w więziennej celi za popełnione wykroczenie musi odpokutować karę 30 dni pozbawienia wolności. Następnie do grona zatrzymanych poszukiwanych dołączył 47-latek, który za kradzież z włamaniem w odosobnieniu spędzi 4 miesiące.

Wczoraj dzięki poczynionym ustaleniom w ręce policjantów z ostrowieckiej komendy „wpadło” 2 poszukiwanych. Jako pierwszy zatrzymany został 53-latek. Jak ustalili mundurowi ostrowczanin za popełnione wykroczenie musi odpokutować karę 30 dni pozbawienia wolności. Był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez miejscowy sąd. Kolejno na listę osób zatrzymanych trafił 47-latek, który poszukiwany był również na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez miejscowy sąd. Mieszkaniec naszego miasta za kradzież z włamaniem w odosobnieniu spędzi 4 miesiące.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną listą osób poszukiwanych. Informacje na temat osób poszukiwanych można anonimowo przekazać za pośrednictwem Internetu poprzez zakładkę ZGŁOŚ POSZUKIWANEGO.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy również