Remis piłkarzy ręcznych

KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – MSPR Siódemka Miedź Legnica 29:29 (16:14)

KSZO: Drabik, Piątkowski – T. Pomiankiewicz 11, Afanasjev 5, Mroczek 4, Wojkowski 3, Kożeniewski 2, Jeżyna 2, Kalita 2, Jamioł, Świeca.

Miedź: Mazur, Matkowski – Makowiejew 9, Nastaj 5, Płaczek 4, Czuwara 4, Wita 3, Kozłowski 3, Szuszkiewicz 1, Skiba, Będzikowski.

Pierwszy remis zapisali na swoim koncie gracze KSZO Ostrowiec. Do przerwy co prawda prowadzili dwoma bramkami z trzecią drużyną I ligi, jednak w drugiej połowie taką samą zaliczkę wypracowali sobie goście (19:21 w 38 minucie gry). Końcówka była niezwykle emocjonująca. Na pół minuty przed końcową syreną na tablicy widniał remis po 29, a piłkę posiadali gospodarze. Czas trenera Aleksandra Malinowskiego pozwolił nakreślić schemat rozegrania ostatniej akcji, jednak ostatecznie nie przyniosła ona bramki i mecz zakończył się podziałem punktów. – Z przebiegu spotkania uważam, że jest to sprawiedliwy wynik – skomentował po meczu trener gości, Piotr Będzikowski.