Dramatyczna walka o życie

Kobieta powiadomiła męża, że odbierze sobie życie… Ten z kolei poinformował o tym policjantów, którzy natychmiast podjęli działania w celu odnalezienia 35-latki. Funkcjonariusze szybko ustalili obszar, gdzie może ona przebywać. Na szczęście w porę dotarli na miejsce. Niezwłocznie rozpoczęli niezbędną akcję reanimacyjną. Przez dłuższy czas z determinacją walczyli o jej życie, przywracając jej funkcje życiowe. Na szczęście kobieta przeżyła.

Policjanci z komendy miasta informację o zaistniałej sytuacji dostali wczoraj kilka minut przed godziną 21. Wtedy to, do dyżurnego zadzwonił mąż 35-latki informując, że może ona targnąć się na własne życie. W akcje zaangażowano kilkudziesięciu policjantów zarówno z miejskiej jednostki, jak i z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach. W trakcie poszukiwań trop zaprowadził funkcjonariuszy na teren Ostrowca Świętokrzyskiego. Tam w działania włączyli się ostrowieccy mundurowi.
Kobietę po półtorej godziny od momentu zgłoszenia odnaleźli policjanci z komisariatu w Ćmielowie, którzy przeszukiwali las w rejonie Chmielowa, gdzie podejrzewali, że może przebywać 35-latka. Tam dostrzegli ją w zaroślach. Gdy dobiegli do niej, nie dawała już żadnych oznak życia. sierż. Dawid Murdza oraz sierż. Robert Sławski natychmiast podjęli akcję reanimacyjną. Z dużą determinacją i przez dłuższy czas walczyli o życie młodej kobiety. Jeszcze przed przyjazdem załogi pogotowia ratunkowego przywrócili jej podstawowe funkcje życiowe.
Postawa, którą wykazali się dwaj młodzi funkcjonariusze zasługuje na wyrazy uznania i dużego szacunku.

Polecamy również