4-5 lipca – Hunt Run – dzika sprawa!

Już w ten weekend w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym odbędzie się trzecia edycja biegu „Hunt Run”. To jeden z pierwszych biegów ekstremalnych w Polsce i jedyny, który może pochwalić się trasą pełna dinozaurów! Zapisy internetowe zostały już zamknięte. Istnieje możliwość zapisów na miejscu, w biurze zawodów.

Bieg Hunt Run to ogromne wyzwanie dla startujących ale również wspaniałe widowisko dla publiczności. Jeżeli chcecie przyjrzeć się zmaganiom śmiałków lub dopingować biegaczy pod linkiem znajduje się mapa z najlepszymi miejscami widokowymi – http://huntrun.pl/wp-content/uploads/2015/07/Hunt-Run-Kibic.pdf

Trasa biegu

Bagna, rzeka, podbiegi, strome zbiegi, wąwozy, chaszcze, dzikie zwierzęta i dinozaury. Tak w dużym skrócie można opisać trasę biegu Hunt Run. W tym roku biegacze staną oko w oko z potężnym jakiem, królem himalajskich zboczy, wpadną w bagno po szyję i przedzierać się będą przez szlamistą rzekę. Na śmiałków czeka wiele przeszkód. Aby pokonać część z nich, niezbędna będzie współpraca z innymi biegaczami.

 

Fot. Hunt Run

Fot. Hunt Run

Mistrzostwa Wszechświata w Ślizganiu

Na trasie biegaczy czeka specjalna konkurencja – Mistrzostwa Wszechświata w Ślizganiu. Jedną z przeszkód będzie 120 metrowa ślizgawka ze stoku narciarskiego. Spośród wszystkich zjazdów,  wybierzemy pięć najlepszych. Ich autorom przysługiwał będzie przez rok tytuł mistrza wszechświata w ślizganiu. Wystarczy, że swój zjazd uczynią niezapomnianym – przebrania, rekwizyty – kreatywność też będzie nagradzana. Mistrzowie zostaną uhonorowani podczas końcowej dekoracji zwycięzców. Czekają na nich nagrody.

Fot. Hunt Run

Fot. Hunt Run

Posłuchaj StrąkMan’a

W sobotę wykład motywacyjny wygłosi Adam Sułowski, znany również jako StrąkMan. To drugi Polak w historii, który ukończył zawody Ultraman. W niecałe trzy dni pokonał 10 kilometrów wpław, 421 na rowerze, a na deser przebiegł podwójny maraton. Adam jest weganinem i jedynm z organizatorów biegu Hunt Run.

Pasta Party

Posiłki dla biegaczy przygotuje szef kuchni „Bałtowski Zapiecek”. Biegacze będą mogli wybrać Spaghetti Bolognese i Penne Carbonara lub pasty wegetariańskie – Spaghetti al Pomodoro i Lasagne z grillowanymi warzywami i szpinakiem.

Strefa regeneracji i after party

Koniec biegu to wcale nie koniec imprezy. Na biegaczy czeka strefa regeneracji z basenami, palmami i dobrą muzyką. O nią zadba Greenhouse Effect kolektyw z Warszawy. Porcja dobrych drum’n’bassowych brzmień wyrwie z letargu nawet najbardziej zmęczonego finishera.

Pakiet startowy

W jego skład wchodzi koszulka techniczna „Hunt Run-Dzika Sprawa”, numer startowy, chip do pomiaru czasu (do zwrotu po zawodach), talon na posiłek regeneracyjny oraz wejście do strefy regeneracji.

Więcej informacji: http://huntrun.pl/

Polub nas na FB: https://www.facebook.com/HuntRun?fref=ts

logo2a

 

 

Polecamy również