Rynek filmowo ożył

Bardzo fajna impreza odbywa się na ostrowieckim Rynku.
Kino letnie jakie zawitało dzisiaj do naszego miasta to drugi znak po uruchomieniu fontanny na to, że ostrowiecki Rynek ożywa. Z wizyty „kina pod gwiazdami” najbardziej cieszą się dzieci, ale nie zabraknie także atrakcji dla dorosłych. Uroczyste otwarcie imprezy nastąpiło o godzinie 15, a wzięła w nim udział wiceprezydent Ostrowca Marzena Dębniak.DSC02179DSC02180DSC02181DSC02184DSC02191DSC02197
– Serdecznie wszystkich witam, a przede wszystkim dzieci – mówi wiceprezydent Marzena Dębniak.– Ogromnie się cieszę, że tak dużo mieszkańców Ostrowca odwiedziło Rynek. To dowód na to, że największy plac w mieście w końcu zaczyna żyć.
Do wieczora czeka na dzieci i dorosłych moc atrakcji. W tym konkursy, gry i zabawy. Dzień pełen wrażeń zakończą pokazy filmowe. O godzinie 18 dla dzieci film pt. „Pingwiny z Madagaskaru” a o godzinie 20 film o przygodach agenta 007Jamesa Bonda- „Skyfall .
Im więcej tego typu imprez tym lepiej. W końcu największy plac w mieście jest po to, żeby coś się na nim działo, a nie jak to było w ciągu ostaniach kilku lat po to, żeby świecił pustkami. Niebawem na Rynku pojawią się mobilne place zabaw i więcej zieleni, a jesienią będą tam organizowane kiermasze.

Polecamy również