Rabaty dla rodzin

Rodziny wielodzietne z terenu Ostrowca Świętokrzyskiego mogą już robić zakupy na preferencyjnych warunkach w kolejnych sklepach. Z dziesięcioprocentowym rabatem można kupować w „Castoramie”, salonie „Vision Express” mieszczącym się w Galerii Ostrowiec oraz w sklepach należących do sieci „Piekarnia Skalski”. To efekt programu „Ostrowiecka Rodzina 3+”
Ostrowiecka „Castorama” proponuje klientom, którzy okażą kartę 10 % rabat na cały asortyment będący na stanie sklepu w dniu zakupu lub złożenia zamówienia. Przy zakupie towarów, dla których w dniu zakupu lub złożenia zamówienia stosowana przez sklep marża jest niższa niż 10% kupującemu przysługuje rabat maksymalnie do wysokości marży.
Z kolei mieszczący się w „Galerii Ostrowiec- „Vision Express” proponuje 10 % zniżki na zakup kompletnej pary okularów korekcyjnych (oprawa + 2 soczewki) z powłoką antyrefleksu we wszystkie dni tygodnia.
Firma Handlowo Usługowa „MIKA” znana z sieci sklepów „Piekarnia Skalski” oferuje rodzinom wielodzietnym z terenu Ostrowca Świętokrzyskiego 10 % rabatu na wszystkie wyroby oferowane w sprzedaży. Sklepy firmowe zlokalizowane na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego w następujących lokalizacjach: ul. Polna 14c, Os. Słoneczne 14, ul. Radwana 39D, ul. Sienkiewicza 59, Rynek 45, Os. Pułanki 19.
– Cieszy to, że zarówno lokalni przedsiębiorcy, jak i ogólnopolskie sieci, które mają zlokalizowane sklepy na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego przyłączają się do naszego przedsięwzięcia. Dziękuję wszystkim tym, którzy już wsparli „Ostrowiecką Rodzinę 3+”, czekam na kolejne firmy, a rodziny wielodzietne zachęcam do skorzystania z oferty przygotowanej z myślą o nich – powiedział prezydent Jarosław Górczyński.

Polecamy również