Panie się obronią

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim wspólnie z „Ostrowieckim Klubem Sportów Walki” oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim w ramach kampanii społecznej pn. „NIEPOKONANE” organizuje warsztaty samoobrony dla kobiet. Kampania realizowana jest przez Investigation Discovery Polska.
Ostrowiecka komenda policji informuje, że w dniach 14, 16 i 18 września 2015 roku w ramach kampanii społecznej pn. „NIEPOKONANE” na sali gimnastycznej w Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Sandomierskiej 26A w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędą się  warsztaty samoobrony dla kobiet z powiatu ostrowieckiego. Współorganizatorami przedsięwzięcia jest  „Ostrowiecki Klub Sportów Walki” oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kampania realizowana jest przez Investigation Discovery Polska. Celem przedsięwzięcia jest motywowanie kobiet do troski o własne bezpieczeństwo, aktywnej postawy, szczególnie w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia oraz eliminacji paraliżującego strachu w konfrontacji z napastnikiem.  W dniu  14 września 2015 roku zaplanowano uroczyste otwarcie warsztatów, a następnie przystąpienie do  omówienia podstaw samoobrony i ich zaprezentowania. Dodatkowo psycholog z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach omówi jak radzić sobie w sytuacji kryzysowej.  W dniu 16 i 18 września odbędą się zajęcia praktyczne, a na zakończenie warsztatów zostaną wręczone certyfikaty uczestnictwa.
Wszystkie zainteresowane Panie prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim pod nr tel. 41 26-71-398 lub 41 26-71-399.

Polecamy również