Turniej „dzikusów”

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza sympatyków piłki nożnej z terenu Ostrowca Św. i okolic do wzięcia udziału w jesiennej edycji Turnieju Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Dyrektora MOSiR, którego rozpoczęcie zaplanowano na 10 października 2015r. – jeżeli tylko aura na to pozwoli Rywalizacja odbywać się będzie w kompleksie sportowym Orlik Ogrody w Ostrowcu Św.dzicy2dzice 3

Organizatorzy mają nadzieję, że podobnie jak w ubiegłych latach, nie zabraknie chętnych do udziału w turnieju, a rosnący z roku na rok poziom rozgrywek będzie również magnesem dla sympatyków piłki nożnej w naszym mieście do czynnego uczestnictwa w dopingu. Turniej, wzorem lat ubiegłych, rozgrywany będzie w czasie wolnym od pracy – w weekendy. Przyjęta przez organizatora formuła dopuszcza do udziału w turnieju zespoły składające się z osób w wieku 16 lat i starszych.

Formularz zgłoszenia można składać osobiście w Dziale Organizacji Imprez i Promocji (pokój 2.39) Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO (ul. Świętokrzyska 11) oraz telefonicznie (693696936, 41 24-75-517) lub pocztą elektroniczną na adres biuro@mosir.ostrowiec.pl – do 8 października 2015r. Tego samego dnia, o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO odbędzie się spotkanie organizacyjne z kierownikami zgłoszonych zespołów.

Polecamy również