Przebojowe kozie mleko

Kozie mleko, które oferowane jest z mlekomatu znajdującego się w pobliżu „Rawszczyzny” cieszy się coraz większą popularnością. Mieszkańcy Ostrowca przekonują się do właściwości zdrowotnych i smakowych tego pysznego napoju. Można powiedzieć, że kozie mleko stało się prawdziwym przebojem.
– To mleko jest smaczne i takie orzeźwiające – mówi pani Dorota. – Ja codziennie wypijamy kubeczek. Zauważyłam, że mam zdecydowanie ładniejszą cerę. To na pewno dzięki temu koziemu eliksirowi.
– To bardzo dobrze, że taki mlekomat jest w naszym mieście, bo dzięki temu mogę kupować zdrowe mleko dla mojej wnuczki – powiedziała pani Zofia.
– Pragniemy na nowo odkryć przed szerokim gronem osób prozdrowotne właściwości koziego mleka-mówi Marcin Kutera właściciel TOCI FARMY . – Substancje zawarte w kozim mleku to wręcz gotowe leki z naturalnej apteki i to w pakietach na większość chorób układu oddechowego, trawiennego oraz profilaktycznie przeciw chorobom serca i układu krążenia jak również przy nietolerancji mleka krowiego u dzieci. W kraju włoskich pomidorów, sera i wina kozie mleko można kupić w aptece jako lek. DSC03146DSC03148DSC03151DSC03145DSC03147

Polecamy również