Cała noc w lesie

Szczęśliwie zakończyła się prowadzona  w nocy z niedzieli na poniedziałek akcja poszukiwawcza 50 – latka, który zgubił się w lesie w gminie Bałtów. Mężczyzna został odnaleziony przez ostrowieckich policjantów w kompleksie leśnym w odległości około trzech kilometrów od miejsca zamieszkania.
W nony po godzinie 1-szej dyżurny z ostrowieckiej komendy policji został powiadomiony o zaginięciu 50 – letniego mężczyzny, mieszkańca miejscowości Okół w gminie Bałtów. Jak wynikało ze zgłoszenia, mężczyzna  po godzinie 21 – szej wracał leśną drogą z miejscowości Potoczek do domu. Około północy zadzwonił do rodziny i poinformował, że wcześniej spożywał alkohol, prawdopodobnie pomylił drogi i zabłądził w lesie. Nie był w stanie zlokalizować miejsca, w którym się znajdował, a jego telefon komórkowy rozładował się.
Od razu po zgłoszeniu sprawy na Policję, stróże prawa zaczęli przeszukiwać las w pobliżu miejsca zamieszkania 50 – latka.  Po kilku godzinach, tuż po godzinie 5 – tej rano policjant wraz z psem służbowym w odległości około trzech kilometrów od jego domu znalazł zaginionego. Zmarznięty mężczyzna najpierw trafił pod opiekę załogi karetki pogotowia, a potem szczęśliwie wrócił do domu.

Polecamy również