Wspaniałe urodziny Galerii Ostrowiec

Ogromny tort, akcje charytatywne, koncerty muzyczne i rozstrzygnięcie konkursów to główne atrakcje jakie towarzyszyły dzisiaj 10 – tym urodzinom Galerii Ostrowiec. Z tej okazji wiele sklepów znajdujących się galerii podczas tego weekendu zastosowało specjalne rabaty. Ruch był ogromny.
– Pamiętam bardzo dokładnie jak 10 lat temu Galeria Ostrowiec została otwarta – mówi obecna na uroczystości wiceprezydent Ostrowca Marzena Dębniak. – Galeria będzie się rozbudowywać i chciałabym, żeby w listopadzie przyszłego roku odbyły się uroczystości związane z otwarciem nowego skrzydła galerii. Bardzo jestem dumna z tego, że nasza galeria przyłącza się do akcji charytatywnych.123456789DSC04130101112131817DSC0415315141619
Dyrektor Galerii Ostrowiec Małgorzata Różalska przekazała czek dla chorej Victorii Pongowskiej.
Niezwykle emocjonującym okazało się ogłoszenie wyników konkursu, w którym główną nagrodą był samochód. Uczestnicy konkursu musieli zrobić zakupy w galerii, okazać paragony oraz zgadnąć ile plastikowych kulek znajduje się w pojemniku. Najbliżej właściwego wyniku była Kamila Szklarz, która niemal nie oszalała ze szczęścia po odczytaniu werdyktu.
– Kulek było 2179, a ja podałam o cztery mniej, ale udało się wygrać – mówi Kamila Szklarz. – Jestem ogromnie szczęśliwa, nie mogę dojść do siebie. To jest szok.
Pani Kamila zdradziła nam, że z wykształcenia jest matematykiem i przy typowaniu ilości kulek stosowała rożne wzory. Jak się okazało bardzo skutecznie.
Artystyczną gwiazdą wieczoru był Donatan Cleo. Gdy artyści pojawili się na scenie publiczność oszalała. Utwór „My Słowianie” publiczność odśpiewała razem z artystami.
Trzeba przyznać, że były to wspaniałe urodziny Galerii Ostrowiec, które z pewnością będą jeszcze długo wspominane. Oby więcej takich imprez.

Polecamy również