Ukradli kosmetyki

Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwóch 18- latków podejrzewanych o dokonanie kradzieży różnego rodzaju kosmetyków i artykułów chemicznych o łącznej wartości blisko 1200 złotych z jednego z marketów na terenie miasta. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.
Ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży kosmetyków i artykułów chemicznych z jednego z miejscowych marketów. Dwaj nieustaleni wówczas sprawcy skradzione, warte blisko 1200 złotych rzeczy, wynieśli ze sklepu schowane w kieszeniach kurtek i bluz sportowych. Fakt kradzieży zarejestrował sklepowy monitoring. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich. Wczoraj ustalili i zatrzymali dwóch 18- latków z Ostrowca Świętokrzyskiego podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa.
Mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży. W trakcie przeszukania mieszkania jednego z nich policjanci odzyskali część skradzionego mienia.  Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi im teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Polecamy również