Mamy lidera

Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec pokonali Łysicę Bodzentyn 1:0. Bramkę dla naszej drużyny w 56 minucie zdobył Jakub Kapsa. Po tym spotkaniu piłkarze KSZO zajmują pierwsze miejsce trzeciej ligi grupy świętokrzyski- małopolskiej.

kszolysica2kszoloysicv3kszolysica4Jak podkreśla prezes KSZO 1929 Maciej Kozicki sukcesy nie byłby możliwe, gdyby nie pomoc Gminy Ostrowiec.
-Dotychczasowe wyniki sportowe naszej trzecioligowej drużyny nie byłyby możliwe gdyby nie Gmina Ostrowiec Świętokrzyski, która przekazuje środki finansowe naszemu klubowi w ramach promocji Miasta poprzez sport. Środki te umożliwiają stabilne funkcjonowanie naszego Klubu, co przy trudnej sytuacji wielu klubów sportowych jest dużym komfortem. Mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca z Gminą Ostrowiec Św. będzie przebiegać co najmniej tak dobrze jak obecnie” – powiedział Maciej Kozicki Prezes KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski .

Polecamy również