Nowy radiowóz

Ostrowiecka komenda policji wzbogaciła się dzisiaj o nowy samochód terenowy marki Skoda. Połowę kosztów zakupu pojazdu sfinansowała Gmina Ostrowiec, a druga połowa pochodzi z budżetu policji.

– W ramach bardzo dobrej współpracy z panem komendantem Tomaszem Zawadzkim możemy dzisiaj uczestniczyć w bardzo miłej uroczystości przekazania i odbioru samochodu terenowego, oznakowanego dla policji powiatowej – mówi prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński. – Mam nadzieję, że ten pojazd będzie służył głównie co celów prewencyjnych. Miasto dołożyło 50 procent wartość samochodu. Nasza komenda policji działa bardzo sprawnie dowodem czego jest docenienie tej pracy przez komendanta wojewódzkiego, który także obiecał nowy samochód. Ja za pracę ostrowieckim policjantom oraz pracownikom cywilnym ostrowieckiej komendy serdecznie dziękuje.

Prezydent Jarosław Górczyński wręczył panu komendantowi także laptopa, który ma pomóc w pracy policjantom, którzy zajmują się profilaktyką antynarkotykową w szkołach.

– Serdecznie dziękuje panu prezydentowi i radnym miejskim za to, że miasto partycypowało w kosztach zakupu tego auta – mówi Komendant Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu podkomisarz Tomasz Zawadzki. – Im więcej dobrego sprzętu na wyposażeniu policji tym lepiej. Samochody najszybciej się zużywają. Pojazd będzie wykorzystywany do poprawy bezpieczeństwa w mieście i na terenie powiatu. Pan prezydent został wybrany w plebiscycie najlepszym samorządowcem. To świadczy też o jego zrozumieniu problemów bezpieczeństwa.

radiowoz 1radiowoz2radiowoz3radiowoz okradiowoz4radiowoz5Ostrowiecki samorząd wsparł zakup samochodu kwotą 42 i pół tysiąca złotych.

Polecamy również