Ambitni młodzi pływacy

plyw czolo

Na Pływalni Raplyw6plyw7wszczyzna odbyły się zawody pływackie „Mamo, tato! Zobacz jak pływam!”. W imprezie wzięło udział 165 dzieci z klas II i III. Zawody te były dla nich formą sprawdzianu nabytych podczas odbywających się w ramach lekcji wychowania fizycznego zajęć nauki pływania, współfinansowanych przez Gminę Ostrowiec Św. oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów.

Wszystkie dzieci miały za zadanieplyw 3plyw2plyw4 start w dwóch konkurencjach – 25 metrów stylem grzbietowym oraz 25 metrów na piersiach. O zajętym miejscu decydowała suma czasów z tak zestawionego dwuboju. Wszystkie dzieci uczestniczące w zawodach otrzymały pamiątkowy medal, a najlepsze „trójki” nagrodzone zostały dodatkowo dyplomem oraz nagrodami rzeczowymi (sprzęt sportowy). Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św., który był organizatorem imprezy oraz w/w zajęć, przygotował również dla wszystkich uczestników poczęstunek.

Wyniki:

II klasa dziewczęta (Suma czasów, 25m grzbiet, 25m na piersiach)

1. Dominika Karwacka (PSP 14) – 00:48,44 (00:25,64; 00:22,80)
2. Maja Wilk (PSP 10) – 00:48,80 (00:27,70; 00:21,10)
3. Anastazja Mroczkowska (PSP 14) – 00:51,23 (00:28,86; 00:22,37)
4. Antonia Nowak (PSP 5) – 00:51,82 (00:28,25; 00:23,57)
5. Klaudia Karaś (PSP 14) – 00:51,87 (00:28,30; 00:23,57)
6. Natalia Farys (PSP 9) – 00:54,49 (00:27,41; 00:27,08)
7. Pola Orzechowska (PSP 5) – 00:56,39 (00:29,46; 00:26,93)
8. Klaudia Banaszek (PSP 14) – 00:58,79 (00:31,48; 00:27,31)
9. Jadwiga Łapawa (PSP Bodzechów) – 01:01,16 (00:30,21; 00:30,95)
10. Aleksandra Sady (PSP 5) – 01:01,71 (00:33,13; 00:28,58)
11. Julia Giemza (PSP 1) – 01:07,39 (00:35,30; 00:32,09)
12. Julia Kotwa (PSP 1) – 01:08,41 (00:34,65; 00:33,76)
13. Maja Ziętkowska (PSP 9) – 01:08,87 (00:35,95; 00:32,92)
14. Antonina Pisarek (PSP 7) – 01:09,93 (00:36,53;00:33,40)
15. Julia Nawodzińska (PSP 5) – 01:10,00 (00:34,85; 00:35,15)
16. Patrycja Masternak (Smyk) – 01:13,79 (00:41,84; 00:31,95)
17. Gabriela Skalska (PSP 1) – 01:13,97 (00:36,95; 00:37,02)
18. Małgorzata Domagalska (PSP 7) – 01:15,27 (00:35,57; 00:39,70)
19. Anna Gontarczyk (PSP 1) – 01:16,53 (00:40,78; 00:35,75)
20. Gabriela Mazur (PSP 7) – 01:18,70 (00:37,64; 00:41,06)
21. Lilianna Kanarska (PSP 1) – 01:21,89 (00:36,06; 00:45,83)
22. Julia Norowska (PSP 5) – 01:24,80 (00:40,27; 00:44,53)
23. Aleksandra Przydatek (PSP 3) – 01:27,40 (00:50,13; 00:37,27)
24. Julia Szymańska (PSP 3) – 01:28,81 (00:46,13; 00:42,68)
25. Maja Rafalska (PSP 5) – 01:30,14 (00:39,64; 00:50,50)
26. Maja Kowalska (PSP 3) – 01:31,70 (00:47,27; 00:44,43)
27. Amelia Borcuch (PSP 1) – 01:34,06 (00:39,28; 00:54,78)
28. Jagoda Strzębska (PSP 10) – 01:36,73 (00:48,81; 00:47,92)
29. Emilia Ajwazow (PSP 3) – 01:37,71 (00:52,11; 00:45,60)
30. Olha Khamuliak (PSP 5) – 01:37,84 (00:53,07; 00:44,77)
31. Olga Szafrańska (PSP 5) – 01:39,47 (00:52,67; 00:46,80)
32. Kaja Jurek (PSP 5) – 01:49,50 (01:01,00; 00:48,50)
33. Julia Książka (PSP 5) – 01:51,23 (00:58,13; 00:53,10)
34. Zuzanna Swat (PSP 3) – 01:52,22 (00:58,77; 00:53,45)
35. Marika Motyka (PSP 3) – 01:53,20 (00:52,27; 01:00,93)
36. Sonia Banaś (PSP 4) – 01:53,88 (00:41,24; 01:12,64)
37. Natalia Moskalik (PSP 4) – 02:07,74 (01:09,54; 00:58,20)
38. Amelia Stawińska (PSP 5) – 02:14,07 (01:12,29; 01:01,78)
39. Ewa Żelazowska (PSP 5) – 02:17,15 (00:58,02; 01:19,13)

II klasa chłopcy (Suma czasów, 25m grzbiet, 25m na piersiach)

1. Bartosz Tomczyk (PSP 14) – 00:50,65 (00:27,08; 00:23,57)
2. Szymon Menducki (PSP 4) – 00:51,77 (00:29,11; 00:22,66)
3. Michał Kasprowicz (PSP 4) – 00:54,75 (00:31,22; 00:23,53)
4. Paweł Rogoziński (PSP 7) – 00:55,43 (00:31,57; 00:23,86)
5. Jan Kucharczyk (PSP 7) – 00:55,47 (00:27,81; 00:27,66)
6. Filip Obłąk (Smyk) – 00:57,86 (00:30,22; 00:27,64)
7. Bartosz Kaczor (PSP 4) – 01:00,30 (00:32,04; 00:28,26)
8. Antoni Szczęsny (PSP 9) – 01:02,31 (00:35,42; 00:26,89)
9. Miłosz Barański (PSP 1) – 01:04,59 (00:34,53; 00:27,93)
11. Ksawery Żak (Szewna) – 01:05,08 (00:34,15; 00:30,93)
12. Jakub Strzelecki (PSP 5) – 01:07,81 (00:35,59; 00:32,22)
13. Maksymilian Krześniak (PSP 14) – 01:08,15 (00:34,76; 00:33,39)
14. Kamil Kubacki (PSP 5) – 01:08,40 (00:38,32; 00:30,08)
15. Marcel Feliksiowski (PSP 1) – 01:08,56 (00:34,36; 00:34,20)
16. Michał Jop (PSP 14) – 01:09,01 (00:34,73; 00:34,28)
17. Miłosz Popek (PSP 7) – 01:09,22 (00:35,66; 00:33,56)
18. Jakub Bryk (PSP 14) – 01:09,26 (00:35,70; 00:33,56)
19. Dominik Szymański (PSP 14) – 01:11,12 (00:32,61; 00:38,51)
20. Kasjan Król (PSP 3) – 01:11,30 (00:38,90; 00:32,40)
21. Jan Wójcik (PSP 5) – 01:12,05 (00:35,13; 00:36,92)
22. Filip Rachwał (PSP 5) – 01:13,77 (00:38,11; 00:35,66)
23. Alex Gajek (PSP 10) – 01:14,04 (00:37,60; 00:36,44)
24. Kacper Pudło (PSP 7) – 01:14,32 (00:44,26; 00:30,06)
25. Mateusz Jesionek (PSP 2) – 01:14,91 (00:37,89; 00:37,02)
26. Oliwier Baradziej (PSP 14) – 01:16,53 (00:38,00; 00:38,53)
27. Patryk Gregorek (PSP 7) – 01:17,48 (00:41,86; 00:35,62)
28. Oliwier Mazur (PSP 5) – 01:19,83 (00:42,29; 00:37,54)
29. Igor Dąbrowski (PSP 7) – 01:20,17 (00:43,36; 00:36,81)
30. Mateusz Jabłoński (PSP 3) – 01:20,26 (00:40,62; 00:39,64)
31. Szymon Pudło (PSP 7) – 01:20,73 (00:42,60; 00:38,13)
32. Wiktor Płatek (PSP 14) – 01:21,02 (00:40,86; 00:40,16)
33. Bartosz Tarłowski (PSP 1) – 01:21,11 (00:46,28; 00:34,83)
34. Michał Sobólski (PSP 14) – 01:22,58 (00:44,25; 00:38,33)
35. Adam Rutkowski (PSP 5) – 01:24,40 (00:40,56; 00:43,84)
36. Mikołaj Goraj (PSP 7) – 01:29,52 (00:52,18; 00:37,34)
37. Szymon Szczepaniak (PSP 3) – 01:32,42 (00:47,66; 00:44,76)
38. Bartosz Niezgoda (PSP 5) – 01:34,10 (00:47,94; 00:46,16)
39. Kornel Luśtan (PSP 3) – 01:35,61 (00:46,76; 00:48,85)
40. Dawid Grabowiec (PSP 14) – 01:37,16 (00:57,66; 00:39,50)
41. Aleksander Walczyk (PSP 14) – 01:37,74 (00:54,95; 00:42,79)
42. Maciej Lewiński (PSP 10) – 01:40,36 (00:56,63; 00:43,73)
43. Igor Zięba (PSP 5) – 01:42,54 (00:47,16; 00:55,38)
44. Dawid Zawadzki (PSP 14) – 01:42,82 (00:59,25; 00:43,57)
45. Norbert Czaja (PSP 5) – 01:45,12 (00:47,85; 00:57,27)
46. Krystian Niewiadomski (PSP 5) – 01:48,28 (00:57,59; 00:50,69)
47. Ksawier Pęksa (PSP 9) – 01:50,88 (00:50,02; 01:00,86)
48. Michał Mięso (PSP 7) – 01:59,00 (01:03,08; 00:55,92)
49. Mikołaj Jurek (PSP 1) – 01:59,87 (00:49,83; 01:10,04)
50. Grzegorz Dryjas (PSP 14) – 02:03,69 (01:04,60; 00:59,09)
51. Krzysztof Szklarczyk (PSP 1) – 02:07,74 (01:00,07; 01:07,67)
52. Patryk Misiura (PSP 5) – 02:14,98 (00:51,26; 01:23,72)

III klasa dziewczęta (Suma czasów, 25m grzbiet, 25m na piersiach)

1. Marta Karwacka (PSP 14) – 00:42,97 (00:22,99; 00:19,98)
2. Alicja Sulik (PSP 1) – 00:43,04 (00:23,14; 00:19,90)
3. Aleksandra Mrozowicz (PSP 3) – 00:43,27 (00:22,84; 00:20,43)
4. Maja Bielecka (PSP 14) – 00:46,60 (00:25,12; 00:21,48)
5. Gabriela Górniak (PSP 1) – 00:48,35 (00:25,20; 00:23,15)
6. Marianna Skrok (PSP 1) – 00:50,96 (00:28,16; 00:22,80)
7. Wiktoria Niewiadomska (PSP 5) – 00:54,02 (00:27,57; 00:26,45)
8. Wiktoria Wielguszewska (PSP 9) – 00:55,15 (00:29,82; 00:25,33)
9. Alicja Borcuch (PSP 1) – 00:55,43 (00:29,94; 00:25,49)
10. Małgorzata Celińska (PSP 5) – 00:55,50 (00:29,74; 00:25,76)
11. Nikola Olech (PSP 4) – 00:56,86 (00:30,80; 00:26,06)
12. Daria Wójcik (PSP 7) – 00:59,53 (00:32,36; 00:27,17)
13. Zuzanna Kamińska (PSP 1) – 01:02,36 (00:24,76; 00:37,60)
14. Zuzanna Komorniczak (PSP 7) – 01:02,62 (00:33,24; 00:29,38)
15. Angelika Tura (PSP 14) – 01:02,87 (00:31,20; 00:31,67)
16. Eliza Duda (PSP 7) – 01:03,26 (00:30,00; 00:33,26)
17. Julia Jabłońska (PSP 14) – 01:03,96 (00:30,28; 00:33,68)
18. Paula Stawowiak (PSP 14) – 01:04,44 (00:37,98; 00:26,46)
19. Maria Hapczyn (PSP 14) – 01:05,55 (00:33,09; 00:32,46)
20. Zuzanna Makarska (PSP 5) – 01:06,19 (00:35,28; 00:30,91)
21. Wiktoria Płatek (PSP 14) – 01:06,83 (00:36,15; 00:30,68)
22. Agata Kania (PSP 3) – 01:12,74 (00:40,80; 00:31,94)
23. Zuzanna Mazur (PSP 14) – 01:12,78 (00:34,84; 00:37,94)
24. Otylia Stajek (PSP 14) – 01:15,34 (00:32,95; 00:42,39)
25. Agata Szymańska (PSP 14) – 01:18,08 (00:36,28; 00:41,80)
26. Daria Adamska (PSP 14) – 01:22,82 (00:37,44; 00:45,38)
27. Maja Krajewska (PSP 4) – 01:22,86 (00:37,54; 00:45,32)
28. Dagmara Gierczak (PSP 5) – 01:29,80 (00:40,47; 00:49,33)
29. Karolina Rychter (PSP 4) – 01:33,78 (00:44,34; 00:49,44)
30. Szczygieł Dominika (PSP 10) – 01:33,94 (00:50,28; 00:43,66)
31. Nowak Amelia (PSP 9) – 01:34,49 (00:43,81; 00:50,68)
32. Kacała Martyna (PSP 9) – 01:36,99 (00:46,67; 00:50,32)
33. Amelia Haraburda (PSP 14) – 01:38,77 (00:33,26; 01:05,51)

III klasa chłopcy (Suma czasów, 25m grzbiet, 25m na piersiach)

1. Dawid Karyś (PSP 14) – 00:43,88 (00:23,64; 00:20,24)
2. Jakub Kotwica (PSP 5) – 00:47,66 (00:24,24; 00:23,42)
3. Jakub Pacocha (PSP 3) – 00:48,99 (00:26,13; 00:22,86)
4. Maksymilian Krawiec (PSP 5) – 00:49,79 (00:26,23; 00:23,56)
5. Piotr Stefankiewicz (PSP 1) – 00:52,08 (00:26,41; 00:25,67)
6. Jan Mozal (PSP 7) – 00:53,02 (00:26,73; 00:26,290
7. Piotr Młodawski (PSP 4) – 00:53,26 (00:26,83; 00:26,43)
8. Mikołaj Polak (PSP 5) – 00:53,68 (00:27,83; 00:25,85)
9. Filip Pastuszka (PSP 1) – 00:54,28 (00:29,18; 00:25,10)
10. Maciej Ura (PSP 10) – 00:54,36 (00:26,25; 00:28,11)
11. Oliwier Kasprzycki (PSP 14) – 00:54,40 (00:29,66; 00:24,74)
12. Jakub Jabłoński (PSP 3) – 00:54,54 (00:30,13; 00:24,41)
13. Bartosz Kotkowski (PSP 3) – 00:54,73 (00:30,77; 00:23,96)
14. Wiktor Post (PSP 1) – 00:54,97 (00:28,32; 00:26,65)
15. Kacper Pasiek (PSP 3) – 00:55,04 (00:29,67; 00:25,37)
16. Szymon Styczeń (PSP 9) – 00:55,28 (00:27,28; 00:28,00)
17. Oliwier Nowak (PSP 5) – 00:55,52 (00:30,06; 00:25,46)
18. Szymon Pożoga (PSP 5) – 00:58,36 (00:29,93; 00:28,43)
19. Wiktor Łukasik (PSP 10) – 00:59,74 (00:31,46; 00:28,28)
20. Erwin Guzal (PSP 7) – 01:00,10 (00:34,40; 00:25,70)
21. Kacper Bednarski (PSP 14) – 01:01,54 (00:30,47; 00:31,07)
22. Kacper Zborowski (PSP 9) – 01:02,99 (00:34,43; 00:28,56)
23. Adrian Sitek (PSP 3) – 01:03,90 (00:36,84; 00:27,06)
24. Mikołaj ukasiewicz (PSP 3) – 01:05,06 (00:31,43; 00:33,63)
25. Kacper Lenard (PSP 4) – 01:05,26 (00:35,16; 00:30,10)
26. Patryk Potocki (PSP 14) – 01:06,84 (00:36,57; 00:30,27)
27. Maciej Lis (PSP 14) – 01:06,91 (00:33,75; 00:33,16)
28. Wiktor Jankowski (PSP 5) – 01:08,01 (00:30,35; 00:37,66)
29. Damian Pożoga (PSP 5) – 01:09,33 (00:34,14; 00:35,19)
30. Jakub Kopiński (PSP 5) – 01:10,52 (00:36,29; 00:34,23)
31. Krystian Krasiński (PSP 1) – 01:10,74 (00:43,60; 00:27,14)
32. Kacper Krajewski (PSP 14) – 01:10,78 (00:36,08; 00:34,70)
33. Kacper Szczygieł (PSP 14) – 01:11,57 (00:36,89; 00:34,68)
34. Kacper Dzik (PSP 4) – 01:11,64 (00:35,16; 00:36,48)
35. Jan rysa (PSP 5) – 01:14,85 (00:38,23; 00:36,62)
37. Mateusz Kłokocki (PSP 3) – 01:17,17 (00:45,95; 00:31,22)
38. Bartosz Chamera (PSP 9) – 01:21,10 (00:42,32; 00:38,78)
39. Piotr Gaza (PSP 5) – 01:21,86 (00:38,98; 00:42,88)
40. Oliwier Wzorek (PSP 10) – 01:21,88 (00:43,98; 00:37,90)
41. Dominik Kasprzyk-Kordelas (PSP 7) – 01:35,92 (00:44,32; 00:51,60)

Polecamy również