Prawie 14 tysięcy dla zdrowia Leosia

Dzięki wspaniałej inicjatywie radnych z KWW Jarosława Górczyńskiego którzy zorganizowali na Ostrowieckim Rynku akcję „Wyskaczmy zdrowie dla Leosia” udało się zebrać imponującą kwotę 13787,58 zł które dnia dzisiejszego przekazane zostały na konto Fundacji Urszuli Smok „Podaruj Życie”

Leoś to niespełna półtoraroczny chłopiec cierpiący na ostrą białaczkę szpikową. O chorobie syna rodzice dowiedzieli się miesiąc temu. W akcję zaangażowanych było wiele osób, a na apel odpowiedziało mnóstwo ludzi..

-Dziękujemy za każdy przelew, za każdą złotówkę i za każdy gest dobrej woli!. Wszyscy którzy wykazali się empatią, gestem serca i udostępniali informacje na temat Leosia i naszej akcji- powiedziałaleon1leon2leon3leon4leon6leon7 jedna z organizatorek radna Joanna Pikus.

-Zbiórka pieniędzy była możliwa tylko dzięki połączonym siłom, dzięki poświęceniu wolontariuszy, współpracy osób z różnych środowisk. Pomoc, wsparcie i wspólna wiara pozwala osiągnąć wiele- wystarczy tylko bardzo chcieć- dodaje radny Aron Pietruszka.

M.M

Polecamy również