Dni Ostrowca na sportowo

W dniu 26 czerwca 2016r. w ramach obchodów Dni Ostrowca Świętokrzyskiego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w turniejach rekreacyjno – sportowych o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego. W Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO odbędą się indywidualne turnieje w tenisie stołowym oraz w szachach, a na Orliku Ogrody międzyosiedlowe turnieje w piłce nożnej oraz siatkowej.


Turniej Szachowy rozpocznie się o godzinie 10 w Hali Sdni ostrowca na sportowoportowo – Widowiskowej KSZO, wspólnie z Klubem Szachowym „Hetman” działającym przy Miejskim Centrum Kultury. Turniej w zależności od ilości zawodników rozegrany zostanie systemem szwajcarskim lub kołowym, na dystansie 7 rund w pięciu grupach wiekowych – 8 lat, 10 lat, 14 lat, 18 lat oraz OPEN.
Zgłoszenia do turnieju (do 17 czerwca) przyjmuje Ryszard Nowicki (telefon: 693126617, e-mail:
ryszard_nowicki@interia.pl).

Turniej Tenisa Stołowego rozpocznie się o godzinie 10 w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO. Zawody rozegrane zostaną w trzech kategoriach wiekowych – kat. I (mężczyźni do 40 roku życia), kat. II (mężczyźni powyżej 40 roku życia) i kat. III (kobiety). Minimalny wiek – 16 lat. W turnieju mogą wziąć udział tylko mieszkańcy Ostrowca Św.
Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 17 czerwca (do godz. 15.00) w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. przy ul. Świętokrzyskiej 11(pokój  2.39) lub pocztą  elektroniczną na adres biuro@mosir.ostrowiec.pl (należy podać imię i nazwisko oraz kategorię), a także w dniu zawodów w godzinach 8.30 – 9.30 w biurze zawodów.

Na terenie kompleksu boisk sportowych Orlik w osiedlu Ogrody – również o godzinie 10 – rozpocznie się rywalizacja reprezentacji ostrowieckich osiedli i dzielnic w piłce siatkowej i piłce nożnej. Rozgrywki będą prowadzone w kategorii Open (minimalny wiek uczestników – 16 lat).

Zgłoszenia drużyn do obu turniejów przyjmowane będą do17 czerwca br. w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. przy ul. Świętokrzyskiej 11(pokój  2.39) lub pocztą  elektroniczną na adres biuro@mosir.ostrowiec.pl. Losowanie grup odbędzie się w dniu imprezy o godzinie 9.30.

Polecamy również