Bałtowska Akademia Kobiet – II edycja

-Podczas trwającego aż trzy dni wydarzenia kobiety mogą,  a nawet powinny skupić się tylko na sobie – na swoich marzeniach, pragnieniach i ambicjach. Uczestniczki mają okazję nawiązać nie tylko nowe kontakty biznesowe ale również nowe przyjaźnie – bo na „Bałtowskiej Akademii Kobiet” spotkasz kobiety takie jak Ty – z pasją! – Mówi Monika Lichota – główna organizatorka wydarzenia.

„Bałtowska Akademia Kobiet” to wydarzenie wypełnione programem motywacyjnym, wystąpieniami ekspertów i osobowości medialnych oraz licznymi atrakcjami.  Event skierowany jest do wszystkich kobiet poszukujących inspiracji, motywacji i wiedzy.
Kilka faktów o wydarzeniu:

Prowadząca: Katarzynka Cichopek – Hakiel

Prelekcje i wystąpienia motywacyjne poprowadzą: Dorota Wellman, Ilona Felicjańska, Renata Wrona, Katarzyna Krauss, Edyta Gawarska, Renata Driscoll, Natalia Kościuk, Ola Budzyńska, Ida Karpińska, Aleksandra Gładyś – Jakubczyk i Marcin Juchniewicz. Gość specjalny – Agnieszka Rylik.

Dodatkowe atrakcje:

– recital Mateusza Mijała

– Agnieszka Rylik – Fitboxing

– koncert Marcina Czerwińskiego

– konkursy z nagrodami

– dostępne atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego i MiniSpa

Uwaga! Tylko do 30 września trwa promocja na zakup biletów z 30% rabatem. Więcej informacji na stronie akademiakobiet.pl

plakat 2017_pop

Polecamy również