BBL Ostrowiec Św. zaprasza do biegania!

biegam

We wtorek 2 kwietnia zainaugurowany został cykl zajęć Biegam Bo Lubię w Ostrowcu Św. Bezpłatne zajęcia biegania w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin odbywać się będą do 11 listopada w każdy wtorek i czwartek o godzinie 18.30 oraz w każdą niedzielę o godzinie 9.30.

Przygotuj się do pierwszego startu!biegam bo lubie cz2

Zajęcia BBL ukierunkowane są na początkujących biegaczy, również osoby, które chciałby rozpocząć przygodę z bieganiem od przysłowiowego „zera”. Wykwalifikowani instruktorzy lekkiej atletyki pokażą jak zrobić to w sposób skuteczny i przede wszystkim niezagrażający zdrowiu początkującego biegacza.

Początek kwietnia to też dobry moment, by rozruszać się po zimie i rozpocząć przygotowania do swojego pierwszego wiosennego startu, a być może pierwszego w życiu! Miesiąc systematycznych treningów, np. w ramach akcji Biegam Bo Lubię, powinno pozwolić amatorowi biegania spróbować w maju swoich sił w biegu na dystansie 5km. Pierwszą taką okazją będzie zaplanowany na 1 maja w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin „Bieg po zdrowie”, w ramach którego MOSiR zaproponuje udział w biegu na dystansie jednego i pięciu „gutwinów” (okrążeń wokół zbiorników wodnych na Gutwinie). To będzie też generalny sprawdzian przed inauguracyjną rundą cyklu biegów „VII MosirGutwinRun 2019”, która odbędzie się półtora tygodnia później, a więc 12 maja.

Systematyczność premiowana koszulkami!

Na zakończenie każdego miesiąca trenerzy BBL nagradzać będą uczestników z najwyższą obecnością na zajęciach specjalnymi koszulkami!

Do zdobycia są techniczne koszulki firmy 4F z limitowanej edycji wydanej z okazji 10-lecia akcji Biegam Bo Lubię! Co miesiąc, aż do 11 listopada, trenerzy nagrodzą dwójkę najaktywniejszych w danym miesiącu uczestników zajęć.

Przedszkole biegowe dla najmłodszych!

Planowane jest też wprowadzenie w każdą niedzielę (w godzinach BBL, a więc od 9.30 do 10.30) zajęć ukierunkowanych na najmłodszych adeptów biegania. Zajęcia mają nazywać się „Przedszkole biegowe” i skierowane mają być do dzieci w wieku 4 lat i starszych (koniecznie pod opieką dorosłych).

Polecamy również