Rajd najmłodszych „Chreptusów”

W „Chreptowiczu”, jak co roku, zorganizowano integracyjną imprezę plenerową dla uczniów klas pierwszych. Rajd najmłodszych „Chreptusów” prowadził na Gutwin do leśniczówki „Zwierzyniec”. Już podczas drogi do wyznaczonego miejsca biesiady młodzież miała okazję do bliższego poznania się – rozmowy, śpiew z gitarami w tle i żarty okazały się wstępem do dobrej zabawy.

Na miejscu czekało na pierwszoklasistów wiele atrakcji przygotowanych przez klasę 2 d. Starsze koleżanki i starsi koledzy zorganizowali konkursy i zabawy zespołowe, które dostarczyły wszystkim dużo śmiechu i dobrego humoru. Suma punktów z poszczególnych konkurencji sportowo-zręcznościowych przyniosła zwycięstwo klasie 1d ( matematyczno-geograficznej), natomiast w kategorii „ Najlepsza muzyczno-wokalna autoprezentacja klasy ” zwyciężyła klasa 1e ( biologiczno-chemiczna). Dyrektor szkoły, p. Sławomir Miszczuk i wicedyrektor, p. Piotr Pobiega oraz nauczyciele byli pod ogromnym wrażeniem kreatywności, pomysłowości i talentów artystyczno-sportowych wszystkich uczniów, którzy podczas swych superwystępów zaprezentowali bardzo wysoki poziom. Zwieńczeniem plenerowej zabawy było wspólne pieczenie kiełbasek i niespodzianka dla wychowawców klas pierwszych – otrzymanie pamiątkowych portretów wykonanych przez wychowanków.

– Taka impreza dla najmłodszych „Chreptusów” wpisuje się w tradycje naszego liceum- mówi dyrektor LO nr II, p. Sławomirchrept1chrept2chrept3chrept5chrept6 Miszczuk.- Każdego roku dbamy nie tylko o wysoki poziom nauczania, ale i o to, by nasza młodzież już od pierwszych dni w szkole poczuła panującą tu przyjazną atmosferę, która sprzyja wszechstronnemu rozwojowi uczniów.

Bez wątpienia cel rajdu został spełniony: w miłej atmosferze nastąpiła integracja wewnątrzklasowa, integracja międzyklasowa oraz uczniów i nauczycieli. Na dodatek, tego dnia była piękna, słoneczna pogoda….

Polecamy również