Sympatyczne śniadanie w ogrodzie

Dzisiaj na terenie pięknego ogrodu znajdującego się przy Niepublicznym Przedszkolu „Smyk”, Niepublicznej Szkole Podstawowej, Gimnazjum i Liceum imienia St. Konarskiego odbyła się bardzo fajna impreza integracyjna dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Śniadanie w ogrodzie, bo pod takim hasłem spotkali się uczestnicy zabawy cieszyło się ogromnym powodzeniem.

– Śniadanie w ogrodzie to nowa inicjatywa naszego przedszkola i szkół mówi dyrektor placówki Kinga Wnuk. – Jest to impreza integracyjna na rozpoczęcie nowego roku szkolnego pogoda dopisała i jest bardzo fajnie .Dzieci puszczają bańki mydlane, grają w piłkę, badmintona, odpoczywają na hamakach i leżakach. Rodzice także bardzo aktywnie spędzają czas. Mamy uczą swoje córki jak kiedyś skakało się w gumę. Dzisiaj jest to prawie zapomniana zabawa, ale dziewczynkom przypadła do gustu. Zaprosiliśmy przedszkolaki, uczniów naszych szkół, rodziców, dziadków i nauczycieli. Jest czas na zabawę i rozmowy. Chcielibyśmy, żeby śniadanie w ogrodzie stało się naszą szkolną tradycją.

Rodzice byli zadowoleni, a piknik w ogrodzie bardzo im się spodobał.

– Ja czuję się bardzo zrelaksowana – mówi Katarzyna Wojtas- Michalska. – Super pomysł na zabawę dla dzieci i rodziców.

– Bardzo fajna forma spędzenia wolnego czasu. Ja czuje się jak przed laty, kiedy to sama chodziłam do szkoły – powiedziała pani Aleksandra.

Dzieci nie kryły radości i uśmiechu.dsc07823dsc07824dsc07827dsc07830dsc07831dsc07832dsc07836dsc07839dsc07840dsc07842dsc07844dsc07847dsc07849dsc07850dsc07853dsc07854dsc07856dsc07859

– Jest bardzo fajnie, jemy smakołyki i bawimy się – mówi Matylda z klasy III b. – Dzisiaj przyszłam do ogrodu z mamą i tatą.

– Skaczę w gumę, odpoczywam na hamakach i dużo biegam. Jest bardzo fajnie – powiedziała Zuzia.

Śniadanie w ogrodzie to był bardzo dobry pomysł na wypoczynek dla uczniów i rodziców. Wszyscy byli zadowoleni i uśmiechnięci.

Polecamy również