Prawnuk Henryka Sienkiewicza na bazarze w Ostrowcu

sienkiewicz bazar

Były minister spraw wewnętrznych, jedynka na liście Koalicji Obywatelskiej w województwie świętokrzyskim, a prywatnie prawnuk Henryka Sienkiewicza- Bartłomiej Sienkiewicz odwiedził po raz kolejny Ostrowiec Świętokrzyski. Tym razem spotkał się z mieszkańcami na bazarze.

-To było ważne dla mnie spotkanie z mieszkańcami Ostrowca, powiatu ostrowieckiego i powiatów sąsiedzkich- mówi Bartłomiej Sienkiewicz.- Prosiłem o udział w wyborach 13 października i o głos. Otrzymałem dużo sympatii i poparcia.

Wybory do parlamentu odbędą się 13 października.

– Ludzie mają różne uwagi, czasem do Koalicji Obywatelskiej, ale także do rządzących, rozmawiamy o tym. To nie są spotkania ze zwolennikami, ale z ludźmi, którzy czasem się wahają, którzy mają różne pretensje do życia publicznego, i moim obowiązkiem jest wysłuchiwanie wszystkich uwag, zapamiętywanie i pomoc, jeśli tylko będą mógł w przyszłości to zrobić – dodaje Bartłomiej Sienkiewicz.

Na początku września Bartłomiej Sienkiewicz ponownie odwiedzi Ostrowiec. Planuje spotkanie z mieszkańcami i promocję swojej książki o pradziadku Henryku Sienkiewiczu.

Fot. Archiwum prywatne

Polecamy również