Talent Świętokrzyski- fajna impreza

 

To już druga edycja show Talent Świętokrzyski, umożliwiająca zaprezentowanie się każdemu, kto potrafi nieco więcej.

Wspaniały występ Julity Adamczyk łączył fitness i akrobatykę sportową. Dwunastolatka wprawiła w zdumienie jury, w którym tym razem zasiedli utalentowana tancerka Kamila Drezno, reżyser Jerzy Mozolewski i producent muzyczny Paweł Szcześniak.

Znane już ostrowieckiej publiczności wokalistki Paulina Kaczor i Wiktoria Pongowska, nie miały żadnych problemów z przejściem do powiatowego finału. Natomiast absolutnym zaskoczeniem był występ 20 – letniej Madiny Shynaliyevy, pochodzącej z Kazachstanu, która też sama komponuje i pisze teksty. Gromkie brawa zebrały grupy taneczne ze szkoły tańca Progres oraz studia 3 Your Mind. Wielką szansę jury dało dwóm innym wokalistkom – 14 – letniej Monice Wierzchowskiej i 11 – letniej Kalinie Szymuli, która będzie najmłodszą uczestniczką ostrowieckiego finału.

Najstarszym z kolei będzie 76 – letni Jerzy Szczygieł, brawurowo grający na harmonijce ustnej. Gabriel Ziarko 17 – latek z gminy Ożarów zaprezentował coś, czego na castingach jeszcze nie było – żonglowanie na przyrządzie o nazwie Diabolo.

Wartość nagród rzeczowych w show Talent Ostrowiecki to na chwilę obecną 1500 złotych. Organizatorem Talentu Ostrowieckiego jest „Echo Dnia”. Współorganizatorami są: Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski i Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim, zaś partnerem Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim. Patronami imprezy są Adam Jarubas, marszałek województwa świętokrzyskiego oraz Jarosław Górczyński, prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego.

ts1ts2ts3ts4ts5ts6ts7ts8ts9ts10ts11ts12ts13ts15Głosowanie na finalistów Talentu Ostrowieckiego ruszy już w poniedziałek, 26 września. Zakończy się podczas finału show na żywo 17 października, w kinie „Etiuda”.

Polecamy również