Groźne wypadki

szewna

Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych w miejscowości Szewna (gmina Bodzechów). W zdarzeniu udział brały 3 osoby, 2 osoby zostały ranne.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia straży pożarnej stwierdzono, że doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych Fiata Seicento (podróżowała 1 osoba-zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala) z  VW Polo (podróżowały 2 osoby-1 osoba zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala). Działania strażaków polegały wspólnie z zespołem ratownictwa medycznego na udzieleniu natychmiastowej pomocy medycznej osobom uczestniczącym w zdarzeniu, następnie strażacy przystąpili do likwidacji skuktów powstałych w związku ze zderzeniem aut. W akcji ratowniczej udział brały 3 samochody ratowniczo-gaśnicze (w tym 8 strażaków).szewna1szewna2czarser1

4 grudnia w godzinach wieczornych doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w miejscowości Prusinowice (gmina Waśniów). W wyniku zdarzenia poszkodowany został mężczyzna, którego pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala. W akcji ratunkowej udział brały 3 samochody ratowniczo-gaśnicze, w tym 13 strażaków.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia straży pożarnej, stwierdzono że doszło do zderzenia samochodu Opel Vectra z przyczepką samochodową ciągnioną przez Audi 80. Na miejscu zdarzenia znajdowała się Policja. Samochody znajdowały się na skrzyżowaniu dróg. Samochodem Audi podróżowała 1 osoba, która znajdowała się w pojeździe była przytomna i uskarżała się na ból kręgosłupa. 2 osoby podróżujące Oplem znajdowały się poza pojazdem. Działania strażaków polegały na natychmiastowej pomocy medycznej osobie poszkodowanej znajdującej się w pojeździe. Po udzieleniu pierwszej pomocy mężczyźnie, został przetransportowany do szpitala przez przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego.

Foto. PSP Ostrowiec

Polecamy również