Walentynkowy, słodki autobus

walentynkowy autobus

Dzisiaj po ulicach Ostrowca Świętokrzyskiego jeździł autobus udekorowany w baloniki, w kształcie serduszka. Była to specjalna akcja pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego z okazji Dnia Zakochanych popularnie zwanego „Walentynkami”.

-Już od kilku lat świętujemy razem z naszymi pasażerami Dzień Zakochanych- mówi Stanisław Choinka, dyrektor do spraw technicznych MPK w Ostrowcu.- W tym wyjątkowym dniu po ulicach naszego miasta na linii nr 1 jeździł udekorowany w czerwone baloniki SŁODKI AUTOBUS”. Każdy pasażer przy zakupie biletu dostawał cukierki, a na stacji paliw MPK przy Al. Jana Pawła II, na naszych klientów czeka niespodzianka i oczywiście coś słodkiego.

Walentynkowa akcja MPK bardzo spodobała się mieszkańcom Ostrowca.

– Bardzo fajna i sympatyczna inicjatywa ze strony pracowników MPK – mówi Justyna, mieszkanka osiedla Rosochy. – Jest dzień zakochanych i trzeba o tym ludziom przypominać. Tego dnia trzeba być dla siebie miłym i nie wstydzić się okazywać uczuć.

– Ja nie mam nic przeciwko temu, żeby autobusy były dekorowane z różnych okazji, a nie tylko z okazji Dnia Zakochanych – dodaje Rafał. Można dekorować autobusy z okazji pierwszego dnia wiosny, rozpoczęcia wakacji czy nawet z okazji świąt czy popularnych imienin.DSC02208DSC02213DSC02216 DSC02214DSC02212

Polecamy również