Podwójni laureaci z „Konarskiego”

ONews_laureaci

Uczniowie Niepublicznego Gimnazjum im. Stanisława Konarskiego zdobyli aż cztery tytuły laureata w wojewódzkich konkursach przedmiotowych, organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Kielcach, czyli najwięcej ze wszystkich gimnazjów powiatu ostrowieckiego w tym roku. To bez wątpienia doskonałe potwierdzenie wysokiego poziomu edukacji w Konarskim.

Maciej Zamorski został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego i Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, jest również finalistą Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, a Agnieszka Jezierska została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego i Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego oraz finalistką Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.

– Bardzo się cieszę z tak dużego sukcesu naszych uczniów i ich nauczycieli – mówi Kinga Wnuk dyrektor Niepublicznego Gimnazjum im. St. Konarskiego – Agnieszka i Maciek to bardzo mądrzy i wszechstronnie uzdolnieni młodzi ludzie. Jestem dumna nie tylko z ich wyników edukacyjnych, ale również z tego, że oboje są aktywni społecznie, angażują się w działania charytatywne, uczestniczą w konferencjach, szkoleniach i innych ciekawych wydarzeniach dla młodzieży, a ponadto mają czas na swoje pasje i spotkania z przyjaciółmi.

 

Polecamy również