Wojownicy KSZO z dawnych lat

Do bardzo sympatycznego spotkania doszło między bohaterami ostrowieckiej piłki nożnej z dawnych lat, a prezydentem Jarosławem Górczyńskim.

Prawdziwi wojownicy, którzy na piłkarskiej murawie zostawili cząstkę siebie, osiągając niejednokrotnie wspaniałe zwycięstwa i sukcesy. Warto pamiętać, że historia klubu piłkarskiego w naszym mieście rozpoczęła się jeszcze przed II Wojną Światową i jest kontynuowana po dziś dzień. Przez ten czas,  pomarańczowo – czarne barwy reprezentowane były przez setki wybitnych sportowców, którzy dostarczali licznym kibicom niezapomnianych wrażeń, wzruszeń i powodów do dumy.

-Warto pamiętać i korzystać z Państwa wyjątkowych doświadczeń. Słuchać i wyciągać wnioski, bo choć technologia używana w sporcie zmienia się to jednak zasady pozostają takie same. Jak mawiał Kazimierz Górski – piłka jest okrągła, a bramki są dwie. Liczy się serce, odwaga i determinacja. Tego Państwu nigdy nie brakowało, dlatego historia naszego miejskiego klubu jest tak licznie ubogacona pięknymi zwycięstwami. Serdecznie dziękuję za te chwile, które są wciąż żywe we wspomnieniach kibiców i sympatyków piłki nożnej. – podkreślił prezydent podczas spotkania.

Polecamy również