SHIP CENTER- jedno miejsce wiele możliwości

Tekst promocyjny

SHIP CENTER to sieć punktów usługowych w całej Polsce mająca również swoje biuro w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Rynek 50 (górna połać). Jedno miejsce,wiele możliwości – tak w skrócie można ocenić działalność firmy. Klient oszczędza czas i pieniądze otrzymując na miejscu wszystko to czego potrzebuje on lub jego firma.

Oferujemy korzystny cennik przesyłek kurierskich, paletowych, wielkogabarytowych oraz kompleksowe usługi poligraficzne, koszulki reklamowe z własnym nadrukiem, a także pieczątki flashowe oraz innowacyjne wydruki 3D.

Najtańsze przesyłki kurierskie to nasz priorytet. Cały czas negocjujemy stawki z przewoźnikami oraz wprowadzamy nowe rozwiązania i usługi. Jako jedyni na rynku współpracujemy z największą liczbą kontrahentów, dzięki temu nasz Klient ma do wyboru aż 12 różnych firm kurierskich i spedycyjnych, dwie firmy oferujące pieczątki oraz kilkadziesiąt drukarni wielkoformatowych i offsetowych.

Nasza firma uczestniczy w programie Uczciwy Przedsiębiorca a także widnieje jako zaufana firma w Krajowym Rejestrze Dłużników S.A. Opinię o Naszej firmie znajdziecie Państwo w serwisie OPINEO.

Ship Center to jedyny portal w Polsce, w którym połączono funkcjonalności wysyłkowe i integrację przewoźników kurierskich z usługami agencji reklamowej. Serwis pozwala na niemal natychmiastową wycenę każdej przesyłki kurierskiej zarówno krajowej, paletowej jak i międzynarodowej.

Zamawianie kuriera za pośrednictwem naszej strony http://shipcenter.pl/nasze-punkty/ostrowiec-sw. umożliwia Klientowi bezpośredni zakup, płatność oraz wygenerowanie odpowiedniej etykiety dla kuriera. Na stronie znajdą państwo także odnośnik do naszej drukarni, gdzie również online można zamawiać materiały i gadżety reklamowe.

Firmy podpisując umowę o współpracy z naszym punktem otrzymują narzędzie do nadawania przesyłek w postaci własnego konta w naszym portalu, dzięki czemu mają do dyspozycji wszystkie firmy kurierskie z niskimi dla siebie stawkami,co daje wygodę i możliwość nadawania przesyłek z każdego miejsca w kraju i zagranicą. Z nami wyślą państwo dosłownie wszystko. Za założenie konta oraz jego użytek klient NIE ponosi żadnych kosztów. W celu zdobycia większej wiedzy w tym temacie,zapraszamy bezpośrednio do naszego biura ,do kontaktu telefonicznego pod numerem 516 955 077, mailowego ostrowiec@shipcenter.pl lub poprzez Facebooka https://www.facebook.com/shipcenter.ostrowiec/

Pozdrawiamy obecnych oraz przyszłych klientów SHIP CENTER w Ostrowcu Świętokrzyskim.ship center1GODZINY OTWARCIA.pngostrowiecgazetaSHIP FACEBOOKship mapkaShip_ulotka1.pngShip_ulotka2.png

Polecamy również