Bardzo zdolne dzieciaki

umuysl

Pierwsza tura dni otwartych w Akademii Nauki już za nami. W wesołej atmosferze rodzice zdobyli nową wiedzę na temat nauki czytania metodą globalną, wartości inteligencji emocjonalnej czy nauki przez doświadczanie. Dowiedzieli się dlaczego warto  zaczynać naukę czytania już od 3 r.ż. oraz jakie kroki podjąć aby dzieci zostały wyposażone w instrukcję obsługi własnego umysłu, czyli wiedziały jak z niego efektywnie korzystać.

Dzieci spisały się na medal w technice pamięcioDSC09660DSC09662DSC09664DSC09669DSC09672DSC09674DSC09676DSC09677DSC09678wej, ratowaniu indiańskiej wioski przed suszą i ujawnieniu licznych swoich talentów. Reszta pozostanie tajemnicą do odkrycia dla tych, którzy wybierają się na zajęcia pokazowe w sobotę 23 września.

W ofercie tegorocznej pojawiły się również zajęcia z ortografii oraz ruchu rozwijającego metodą Weroniki Sherborn dla dzieci.

Dla dorosłych warsztaty wiedzy oraz praktyczne w kierunku rozwoju osobistego i polepszenia jakości życia w naszych „zabieganych” czasach. Pozwolą one na wyciszenie, zwolnienie, podniesienie spokojnej koncentracji i doskonalenie umiejętności radzenia sobie w stresujących sytuacjach. Spotkania z cyklu Kwantowy Umysł, Idziemy do lasu czy projekt CUDO (ciało, umysł, duch, oddech) to propozycje dla tych, którzy mają odwagę sięgnąć po więcej własnej siły wewnętrznej.

Zapisy pod tel. 79 55 44 220. Szczegóły na www.ostrowiec.akademianauki.pl

Polecamy również