PKS w Ostrowcu stawia na nowoczesność

DSC00422DSC00430DSC00429Ponad 8 tysięcy podróżujących do nadbałtyckich kurortów

Oferta ostrowieckiego PKS „wakacje 2017” cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców naszego miasta, jak też wielu miejscowości przez które codziennie przejeżdżały autobusy naszego PKS. Obsługując regularne linie do Jastrzębiej Góry, Ustki i Kołobrzegu oraz Łeby ostrowieckie autobusy przewiozły nad polskie morze ponad 8 tysięcy Pasażerów!

Przewozy wakacyjne zwieńczyło specjalne zlecenie przewozowe w rejonie Gdańska; przez 3 tygodnie września dwoma autokarami ostrowiecki PKS zapewniał obsługę logistyczną stacjonującym w Polsce żołnierzom amerykańskim w ramach projektu NATO

Aktywnie i alternatywnie w wakacyjne weekendy

PKS-em i koleją z rowerem do Green Velo

Nowa propozycja aktywnej turystyki weekendowej dzięki połączeniu
Ostrowca Św. z Bałtowem i z Ujazdem zintegrowana z połączeniami kolejowymi dająca możliwość podróżowania wraz z rowerami do Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo w Ujeździe specjalnym autobusem wraz z przyczepką oraz dojazdu do Krzemionek (Rezerwat Archeologiczny) i Bałtowa (Bałtowski Kompleks Turystyczny) została przyjęta z uznaniem. Z weekendowych połączeń korzystali
nie tylko mieszkańcy Ostrowca, ale również podróżni z kolejowymi biletami, którzy na stacji PKP z pociągu przesiadali się do autobusów PKS przystosowanych
do przewozu rowerów. Epokowa przebudowa infrastruktury drogowej do Bałtowa
w połączeniu z brakiem systemowych rozwiązań dla rowerzystów, które są dopiero
na etapie planowania sprawiły, że zaproponowany przez PKS i PolRegio potencjał
nie w pełni został wykorzystany.

SuperPKS-em komfortowo i … pachnąco; 3 x dziennie do Krakowa

Od wakacji dzięki PKS w Ostrowcu Św. S.A. nasze miasto komunikacyjnie ubogaciła prestiżowa w przewozach dalekobieżnych marka Premium jaką jest oferta platformy internetowej SuperPKS. Mieszkańcy naszego regionu mogą codziennie podróżować z Ostrowca Św. do Krakowa charakterystycznie obrandowanymi autokarami klasy Lux, wyposażonymi m.in. w komfortowe fotele, Wi-Fi
oraz klimatyzację. Bilety można kupić na dworcu w kasach biletowych, bezpośrednio u kierowcy jak również na stronie www.superpks.pl lub w serwisie e-podroznik.pl. Ogólnopolska sieć SuperPKS zapewnia również połączenia Ostrowca Św. z Warszawą i Gdańskiem.

Polecamy również