Koszulki dla sportowców z „Szansy”

koszulki dla sportowcow

W ramach dobrej współpracy i promocji miasta prezydent Jarosław Górczyński ufundował zawodnikom klubu sportowego działającego przy Stowarzyszeniu „Szansa” koszulki na zawody sportowe z logiem ich klubu sportowego oraz symbolem rodzimego miasta.

Judocy pomimo swoich niepełnosprawności to rasowi sportowcy. Oddają się z pasją treningom i z dumą reprezentują Ostrowiec Świętokrzyski na wielu zawodach w całym kraju. Ich zapału i zaangażowania z pewnością mogliby im pozazdrościć pełnosprawni sportowcy. Są oni bowiem przykładem na to jak należy podchodzić do treningów oraz zawodów. Zarówno z powagą jak i zaangażowaniem ale także z dystansem i szacunkiem do przeciwników.

-To dla mnie przyjemność, że tak wspaniali ludzie, zadziwiający mnie swoją energią i pozytywnym podejściem do życia reprezentują nasze miasto, dając piękny przykład jak należy uprawiać dyscypliny sportowe. Pełni zaangażowania, w duchu fair play trenują i zdobywają liczne nagrody na turniejach w całym kraju – powiedział prezydent.

Na co dzień nasi judocy są uczniami i uczestnikami zajęć w Warsztatach Terapii  Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Szansa”, Warsztatach Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Razem”, Zespołu Szkół Specjalnych ul. Iłżecka 31, Publicznego Gimnazjum Nr 5 oraz Publicznego Gimnazjum w Szewnie. Na treningach spotykają się dwa razy w tygodniu, gdzie ciężko trenują i w pełni oddają się swojej pasji.

Polecamy również