Mikołajki w WSBiP

mwczolo

Święty Mikołaj zawitał do Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości, w której gościły dziś przedszkolaki z Kolorowej Akademii – Przedszkola Publicznego nr 16 w Ostrowcu Św. Spotkanie rozpoczął występ grupy teatralnej Uniwersytetu Trzeciego Wieku WSBiP.

mw1 mw2 mw3mw4 mw5mw7 mw9 mw10mw8Seniorzy zaprezentowali sztukę „Czterej muzykanci z Bremy” braci Grimm. Brawom nie było końca. Następnie przedszkolaki z grup „Pszczółki” – opiekun Ewa Cichocka i „Jagódki” – opiekun Joanna Bojek i Dorota Dobrowolska kleiły łańcuchy choinkowe, którymi przyozdobiły uczelnianą choinkę. Był również czas na gry i zabawy ruchowe, które prowadziła Katarzyna Kozińska z Niepublicznej Akademickiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz zajęcia z książką poprowadzone przez Barbarę Bakalarz-Kowalską z Biblioteki WSBiP. Oczywiście, jak przystało na mikołajki, każde dziecko otrzymało prezent od Mikołaja. W podziękowaniu zostawiły podobizny świętego, które będą przyozdabiały świąteczny kiermasz ciast 9-10 grudnia i 16-17 grudnia.

Animatorami mikołajkowego spotkania byli pracownicy administracji WSBiP oraz Niepublicznej Akademickiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Polecamy również