Karnawałowy Bal Przebierańców w Przedszkolu Publicznym nr 15

bal karnawalowy pp 15

p1p2p3p4b1 b2 b3 b4 b6 b7 W PP 15 odbył się Karnawałowy Bal Przebierańców.

Pani dyrektor Edyta Kowalska powitała wszystkie dzieci przebrane w piękne kolorowe stroje, które zaprezentowały w korowodzie bajkowych postaci. Nie zabrakło policjantów, strażaków, piratów, księżniczek, królewiczów, spidermenów, zwierzątek, którzy pląsali do przygrywanej muzyki. Pracownicy przedszkola również byli w tym dniu nie do poznania. Wszyscy radośni, z uśmiechem na twarzach brali udział w zabawach tanecznych, pląsach i konkursach. Dzieci tańczyły w kole, z balonem, był taniec na gazecie, „gorące krzesła”, nie zabrakło również wyłonienia najlepiej tańczącego przedszkolaka. Radości i emocji było mnóstwo! Słodkie nagrody ufundowała Rada Osiedla Ogrody.

Młodsi i starsi, razem ze swoimi paniami tańczyli w kółeczkach, parach oraz jeżdżących po całej sali pociągach. Wszyscy uczestnicy zaproszeni zostali do śpiewania ulubionych dziecięcych przebojów. Do zabawy zachęcał nas zaprzyjaźniony z naszym przedszkolem Zibi Band Zbyszek Olczyk, który przygotował dla nas wiele muzycznych niespodzianek.

Dzieci bardzo długo czekały na ten dzień, a kiedy w końcu nastał fantastycznie się bawiły. Przedszkolaki z najstarszych grup miały możliwość wybrania dowolnego makijażu, który wykonywała Pani Anna Mazur z Fikolandu. Skoczna, rytmiczna muzyka zachęcała do tańców, a wspólne zabawy i gry sprawiły dzieciom wiele radości. Wszyscy z niecierpliwością czekają na następny Bal Karnawałowy w naszym Przedszkolu.

Beata Jaworska

Polecamy również