Spotkanie kolekcjonerów kart POKEMON

kaptur moldy

-Zbieracie karty POKEMON? Chcielibyście poznać innych kolekcjonerów z naszego miasta? Chcecie wymienić się kartami? Jeśli tak, to zapraszam do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu. Przynieście swoje kolekcje, którymi chcecie się pochwalić oraz karty, którymi chcielibyście się wymienić. Możecie również przynieść wszelkie gadżety związane z POKEMONAMI – mówi Jan Kaptur, ośmioletni pomysłodawca wydarzenia.

Pomimo tego, że Pokemony (fikcyjne stworzenia pochodzące z Japonii, bohaterowie wielu gier na konsole, kart kolekcjonerskich, kreskówek i filmów) istnieją już ponad 20 lat, wciąż cieszą się wielką popularnością w naszym kraju. Kolekcjonowaniem kart z serii Pokemon zajmują się rzesze młodych ludzi na całym świecie, a niektóre z kart osiągają na rynku cenę nawet dwóch tysięcy złotych. Fala zainteresowania kartami Pokemon wzrosła jeszcze bardziej po pojawieniu się gry miejskiej „Pokemon Go”, korzystającej z technologii rzeczywistości rozszerzonej. karty1 kaRT2 karty3

Wydarzenie jest bezpłatne i skierowane to wszystkich mieszkańców naszego miasta. Zapraszamy do siedziby stowarzyszenia „Nie z tej bajki ”przy ulicy Sienkiewicza 70/28 (dawna szkoła nr 4). 24 stycznia (czwartek) , od godz. 10.00 do 14.00 .

Polecamy również