Akcja z Sercem w ”Broniewskim”

bronek czolo

Nauczyciele, rodzice, absolwenci i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim wzięli dzisiaj udział w pięknej akcji charytatywnej. W murach szkoły została zorganizowana aukcja, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie nauczyciela L. O. im . Wł. Broniewskiego Szymona Pająka. Licytowane były płyty, gadżety, koszulki i wiele innych ciekawych przedmiotów.

– Wspaniała i piękną inicjatywa ze strony młodzieży oraz szkoły – mówi dyrektor L. O. im. Wł. Broniewskiego Robert Warda. – Pan Szymon Pająk jest wspaniałym człowiekiem, którego możemy stawiać za przykład. Dzisiejsza akcja to piękny wizerunek naszej szkoły. Wychodzimy z inicjatywą, w ten sposób pomagamy i pokazujemy, że też mamy wielkie serca. Jest to już druga akcja charytatywna organizowana u nas. Uczniom pokazujemy, że należy i trzeba pomagać drugiemu człowiekowi, a w tym przypadku naszemu nauczycielowi. Dzisiejszy dzień przejdzie do historii naszej szkoły. W akcje włączają się także rodzice naszych uczniów, za co im serdecznie dziękuję.

Pan dyrektor przekazał na aukcję pamiątkową, rodzinną broszkę, którą sam wylicytował. Licytację przeplatał koncert zespołu rockowego ze Starachowic.b1 b2 b3 b4br muzb5 b6 bb1bb2bb3bb4bb5bb6

– Na licytację trafiły przedmioty przekazane przez nauczycieli, uczniów, rodziców i absolwentów i przyjaciół „Bronka”- mówi prowadząca licytację Ewelina Gablewska – Mamy wartościowe książki, płyty zespołów muzycznych, koszulki sportowców. Sama licytacja bardzo mnie zaskoczyła. Niektóre przedmioty osiągały naprawdę wysokie kwoty. Nasza młodzież jest wspaniała.

Brawo i jeszcze raz brawo dla tak wspaniałej inicjatywy.

Polecamy również