Rozwój przedsiębiorczości to siła Państwa

DSC05737

Dzisiaj odbyła się specjalna konferencja z udziałem kandydatki do senatu RP Marzeny Dębniak, Poseł na Sejm RP Krystyny Skowrońskiej oraz kandydata do Sejmu Sławomira Gągorowskiego.

– Bardzo się cieszę, że Pani Marzena Dębniak kandyduje do Senatu – mówi Krystyna Skowrońska. – Jest to osoba, która doskonale zna swoje środowisko, wie jak funkcjonuje samorząd. Ma ma konkretny program dla tego regionu i wie jak go realizować. Taka osoba może doskonale służyć naszej ojczyźnie. Nam jako Koalicji Obywatelskiej zależy na przedsiębiorcach, tworzeniu łatwych przepisów, które ułatwią życie właścicielom firm.

– Przedsiębiorcom wiele się obiecuje, ale bez przerwy ci ludzie napotykają na problemy – mówi Marzena Dębniak. – Przedsiębiorcy boją się podniesienia składek na ZUS i wzrostu podatku. Wiele firm tego nie wytrzyma. Nie może być tak, że dzisiaj płacą ZUS i podatek taki a jutro inny. Przedsiębiorcy nie mają pewności. Nie wiedzą czy inwestować. Czy się rozwijać. Czy zatrudniać nowych pracowników.

– Na pewno nie będziemy obciążać przedsiębiorców dodaje Poseł Krystyna Skowrońska. – Obecnie wiele pieniędzy jest marnowanych lub przekazywanych na promocję koalicji rządzącej. Rozwój przedsiębiorczości to siła Państwa.

Uczestnicy konferencji zaapelowali do mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego, aby ci wzięli udział w wyborach.

– Spotykajmy się przy urnach- powiedzieli jednym głosem.DSC05738

Polecamy również