Turniej Świąteczno – Norowoczny Tenisa Stołowego w kategorii Debel – wyniki

Tenis_Stolowy_Debel_podium

W Hali Sportowo – Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano X Świąteczno – Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego w kategorii Debel Open. Najlepszą parą okazali się Sylwia Stala i Dawid Stąpór (Trześń / Sandomierz). Do rywalizacji przystąpiło 16 zespołów.

Grupa A:

Damian Listek / Piotr ZwolińskiTenis_Stolowy_Debel_1 Tenis_Stolowy_Debel_2 Tenis_Stolowy_Debel_3 Tenis_Stolowy_Debel_4

Robert Michalak / Krzysztof Cieszkowski

Julia Serafin / Bogdan Religa

Bogusław Wyrzykowski / Dariusz Machula

Wyniki:

Damian Listek / Piotr Zwoliński – Bogusław Wyrzykowski / Dariusz Machula 2:0

Robert Michalak / Krzysztof Cieszkowski – Julia Serafin / Bogdan Religa 0:2

Bogusław Wyrzykowski / Dariusz Machula – Julia Serafin / Bogdan Religa 0:2

Damian Listek / Piotr Zwoliński – Robert Michalak / Krzysztof Cieszkowski 2:0

Bogusław Wyrzykowski / Dariusz Machula – Robert Michalak / Krzysztof Cieszkowski 1:2

Julia Serafin / Bogdan Religa – Damian Listek / Piotr Zwoliński 0:2

Kolejność: 1. Damian Listek / Piotr Zwoliński 6pkt, 2. Julia Serafin / Bogdan Religa 4pkt, 3. Robert Michalak / Krzysztof Cieszkowski, 4. Bogusław Wyrzykowski / Dariusz Machula 0.

Grupa B:

Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik

Dariusz Żołądek / Sylwester Lefek

Michał Szostak / Paweł Kokosa

Mateusz Kaptur / Robert Szczecina

Wyniki:

Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik – Mateusz Kaptur / Robert Szczecina 1:2

Dariusz Żołądek / Sylwester Lefek – Michał Szostak / Paweł Kokosa 2:1

Mateusz Kaptur / Robert Szczecina – Michał Szostak / Paweł Kokosa 2:0

Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik – Dariusz Żołądek / Sylwester Lefek 2:0

Mateusz Kaptur / Robert Szczecina – Dariusz Żołądek / Sylwester Lefek 1:2

Michał Szostak / Paweł Kokosa – Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik 0:2

Kolejność: 1. Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik 4pkt (5:2), 2. Mateusz Kaptur / Robert Szczecina 4pkt (5:3), 3. Dariusz Żołądek / Sylwester Lefek 4pkt (4:4), 4. Michał Szostak / Paweł Kokosa 0.

Grupa C:

Paweł Kos / Grzegorz Jeż

Sylwia Stala / Dawid Stąpór

Jacek Szafrański / Zbigniew Gaik
Sylwia Mijas / Katarzyna Matlińska

Wyniki:

Paweł Kos / Grzegorz Jeż – Sylwia Mijas / Katarzyna Matlińska 2:0

Sylwia Stala / Dawid Stąpór – Jacek Szafrański / Zbigniew Gaik 2:0

Sylwia Mijas / Katarzyna Matlińska – Jacek Szafrański / Zbigniew Gaik 0:2

Paweł Kos / Grzegorz Jeż – Sylwia Stala / Dawid Stąpór 0:2

Sylwia Mijas / Katarzyna Matlińska – Sylwia Stala / Dawid Stąpór 0:2

Jacek Szafrański / Zbigniew Gaik – Paweł Kos / Grzegorz Jeż 0:2

Kolejność: 1. Sylwia Stala / Dawid Stąpór 6pkt, 2. Paweł Kos / Grzegorz Jeż 4pkt, 3. Jacek Szafrański / Zbigniew Gaik 2pkt, 4. Sylwia Mijas / Katarzyna Matlińska 0.

Grupa D:

Grzegorz Marzec / Artur Stąpór

Paweł Rożek / Katarzyna Rożek

Wiktoria Serafin / Michał Kraska

Paweł Mierzyński / Jan Kita

Wyniki:

Grzegorz Marzec / Artur Stąpór – Paweł Mierzyński / Jan Kita 0:2

Paweł Rożek / Katarzyna Rożek – Wiktoria Serafin / Michał Kraska 1:2

Paweł Mierzyński / Jan Kita – Wiktoria Serafin / Michał Kraska 2:0

Grzegorz Marzec / Artur Stąpór – Paweł Rożek / Katarzyna Rożek 2:1

Paweł Mierzyński / Jan Kita – Paweł Rożek / Katarzyna Rożek 2:0

Wiktoria Serafin / Michał Kraska – Grzegorz Marzec / Artur Stąpór 1:2

Kolejność: 1. Paweł Mierzyński / Jan Kita 6pkt, 2. Grzegorz Marzec / Artur Stąpór 4pkt, 3. Wiktoria Serafin / Michał Kraska 2pkt, 4. Paweł Rożek / Katarzyna Rożek 0.

Ćwierćfinały:

Damian Listek / Piotr Zwoliński – Mateusz Kaptur / Robert Szczecina 3:0

Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik – Julia Serafin / Bogdan Religa 3:1

Sylwia Stala / Dawid Stąpór – Grzegorz Marzec / Artur Stąpór 3:0

Paweł Mierzyński / Jan Kita – Paweł Kos / Grzegorz Jeż 0:3

Finał:

Damian Listek / Piotr Zwoliński – Paweł Kos / Grzegorz Jeż 2:3

Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik – Sylwia Stala / Dawid Stąpór 0:3

Paweł Kos / Grzegorz Jeż – Sylwia Stala / Dawid Stąpór 2:3

Damian Listek / Piotr Zwoliński – Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik 3:0

Paweł Kos / Grzegorz Jeż – Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik 3:1

Sylwia Stala / Dawid Stąpór – Damian Listek / Piotr Zwoliński 3:2

Kolejność:

1. Sylwia Stala / Dawid Stąpór (Trześń / Sandomierz) 6pkt

2. Paweł Kos / Grzegorz Jeż (Krawce / Stalowa Wola) 4pkt

3. Damian Listek / Piotr Zwoliński (Janik / Ostrowiec Św.) 2pkt

4. Sławomir Kasprowicz / Tomasz Banasik (Ostrowiec Św. / Ostrowiec Św.) 0pkt

Polecamy również