Pływalnia Rawszczyzna zaprasza po przerwie technologicznej

W poniedziałek 4 września pracę wznowi kryty basen Pływalni Rawszczyzna. Przypomnijmy, że od 15 lipca był niedostępny z powodu corocznej przerwy technologicznej. W niedzielę 3 września po raz ostatni w tym sezonie letnim będzie można skorzystać z basenów zewnętrznych.

W czasie przerwy technologicznej udało się zrealizować szereg zadań, których wykonanie nie byłoby możliwe lub utrudnione podczas normalnej pracy pływalni. Wymieniono całkowicie wodę we wszystkich basenach i przeprowadzono czyszczenie niecek basenowych oraz filtrów. Przeprowadzono również niezbędne prace konserwacyjne.

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego wznowione zostaną zajęcia nauki pływania dla klas II i III realizowane na Pływalni Rawszczyzna Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Biorą w nich udział uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych z terenu miasta, dla których organem prowadzącym jest Gmina Ostrowiec Świętokrzyski.

Od 12 września wznowione zostaną też zajęcia ruchowe na Pływalni Rawszczyzna. Instruktorzy MOSiR zapraszają w każdy wtorek i czwartek na aerobic (o godzinie 18.00) i aquarobic (o godzinie 19.00).

Przypominamy, że Pływalnia Rawszczyzna jest otwarta 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 21.00 oraz w weekendy w godzinach od 9.00 do 19.00.

Polecamy również