Turniej Świąteczno – Norowoczny Tenisa Stołowego w kategoriach indywidualnych – wyniki

tur kobiety

XI_Turniej_Tenisa_Stolowego_indywidualny_do40W Hali Sportowo – Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano X Świąteczno – Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego w kategoriach Kobiet Open oraz Mężczyzn – Senior do 40 lat i Weteran powyżej 40 lat. Triumfatorami okazali się odpowiednio Katarzyna Rożek (Ujazd), Dawid Stąpór (Sandomierz) i Bogdan Religa (Lisów). Do rywalizacji przystąpiło 50 osób.

Kobiety – openXI_Turniej_Tenisa_Stolowego_indywidualny_kobiety XI_Turniej_Tenisa_Stolowego_indywidualny_powyzej40 XI_Turniej_Tenisa_Stolowego_indywidualny

Katarzyna Rożek

Wiktoria Serafin

Julia Serafin

Bożena Steczyńska

Wyniki:

Katarzyna Rożek – Bożena Steczyńska 2:0

Wiktoria Serafin – Julia Serafin 2:1

Bożena Steczyńska – Julia Serafin 0:2

Katarzyna Rożek – Wiktoria Serafin 2:1

Bożena Steczyńska – Wiktoria Serafin 0:2

Julia Serafin – Katarzyna Rożek 0:2

Kolejność:

1. Katarzyna Rożek (Ujazd) 6pkt

2. Wiktoria Serafin (Radom) 4pkt

3. Julia Serafin (Piaseczno) 2pkt

4. Bożena Steczyńska (Ostrowiec Św.) 0pkt

Mężczyźni – Senior do 40 lat

Grupa A

Paweł Rożek

Mateusz Kaptur

Tomasz Mrzygłód

Michał Boguta

Wyniki:

Paweł Rożek – Michał Boguta 0:2

Mateusz Kaptur – Tomasz Mrzygłód 2:0

Michał Boguta – Tomasz Mrzygłód 2:0

Paweł Rożek – Mateusz Kaptur 2:0

Michał Boguta – Mateusz Kaptur 2:0

Tomasz Mrzygłód – Paweł Rożek 0:2

Kolejność: 1. Michał Boguta 6pkt, 2. Paweł Rożek 4pkt, 3. Mateusz Kaptur 2pkt, 4. Tomasz Mrzygłód 0.

Grupa B

Dawid Stąpór

Wojciech Głodkowski

Robert Szczecina

Jan Kita

Wyniki:

Dawid Stąpór – Jan Kita 2:0

Wojciech Głodkowski – Robert Szczecina 2:0

Jan Kita – Robert Szczecina 2:0

Dawid Stąpór – Wojciech Głodkowski 2:0

Jan Kita – Wojciech Głodkowski 2:0

Robert Szczecina – Dawid Stąpór 0:2

Kolejność: 1. Dawid Stąpór 6pkt, 2. Jan Kita 4pkt, 3. Wojciech Głodkowski 2pkt, 4. Robert Szczecina 0.

Grupa C

Krzysztof Stala

Arkadiusz Stolarski

Roman Maciejski

Adam Liwiński

Wyniki:

Krzysztof Stala – Adam Liwiński 2:0

Arkadiusz Stolarski – Roman Maciejski 0:2

Adam Liwiński – Roman Maciejski 0:2

Krzysztof Stala – Arkadiusz Stolarski 2:0

Adam Liwiński – Arkadiusz Stolarski 0:2

Roman Maciejski – Krzysztof Stala 0:2

Kolejność: 1. Krzysztof Stala 6pkt, 2. Roman Maciejski 4pkt, Arkadiusz Stolarski 2pkt, 4. Adam Liwiński 0.

Grupa D

Dawid Kaleta

Gracjan Rokita

Dawid Wtorek

Michał Kraska

Wyniki:

Dawid Kaleta – Michał Kraska 2:0

Gracjan Rokita – Dawid Wtorek 2:0

Michał Kraska – Dawid Wtorek 2:0

Dawid Kaleta – Gracjan Rokita 2:0

Michał Kraska – Gracjan Rokita 2:1

Dawid Wtorek – Dawid Kaleta 0:2

Kolejność: 1. Dawid Kaleta 6pkt, 2. Michał Kraska 4pkt, 3. Gracjan Rokita 2pkt, Dawid Wtorek 0.

Półfinały:

Michał Boguta – Jan Kita 0:2

Paweł Rożek – Dawid Stąpór 0:2

Krzysztof Stala – Michał Kraska 0:2

Roman Maciejski – Dawid Kaleta 2:0

Finał:

Dawid Stąpór

Michał Kraska

Jan Kita

Roman Maciejski

Wyniki:

Dawid Stąpór – Roman Maciejski 3:1

Michał Kraska – Jan Kita 3:2

Roman Maciejski – Jan Kita 1:3

Dawid Stąpór – Michał Kraska 3:1

Roman Maciejski – Michał Kraska 0:3

Jan Kita – Dawid Stąpór 0:3

Kolejność:

1. Dawid Stąpór (Sandomierz) 6pkt

2. Michał Kraska (Jedlińsk) 4pkt

3. Jan Kita (Brody Iłżeckie) 2pkt

4. Roman Maciejski (Bieliny) 0pkt

Mężczyźni – Weteran 40+

Grupa A

Zbigniew Gaik

Bogusław Wyrzykowski

Cezary Leśkiewicz

Mieczysław Trela

Adam Białek

Wyniki:

Bogusław Wyrzykowski – Adam Białek 0:2

Cezary Leśkiewicz – Mieczysław Trela 1:2

Adam Białek – Cezary Leśkiewicz 2:0

Zbigniew Gaik – Bogusław Wyrzykowski 2:0

Cezary Leśkiewicz – Zbigniew Gaik 0:2

Mieczysław Trela – Adam Białek 0:2

Zbigniew Gaik – Mieczysław Trela 2:0

Bogusław Wyrzykowski – Cezary Leśkiewicz 2:0

Mieczysław Trela – Bogusław Wyrzykowski 0:2

Adam Białek – Zbigniew Gaik 1:2

Kolejność: 1. Zbigniew Gaik 8pkt, 2. Adam Białek 6pkt, 3. Bogusław Wyrzykowski 4pkt, 4. Mieczysław Trela 2pkt, 5. Cezary Leśkiewicz 0.

Grupa B

Sławomir Kasprowicz

Tomasz Witkowski

Roman Machula

Dariusz Machula

Sylwester Lefek

Wyniki:

Tomasz Witkowski – Sylwester Lefek 2:0

Roman Machula – Dariusz Machula 2:0

Sylwester Lefek – Roman Machula 2:1

Sławomir Kasprowicz – Tomasz Witkowski 2:1

Roman Machula – Sławomir Kasprowicz 0:2

Dariusz Machula – Sylwester Lefek 0:2

Sławomir Kasprowicz – Dariusz Machula 2:0

Tomasz Witkowski – Roman Machula 2:1

Dariusz Machula – Tomasz Witkowski 0:2

Sylwester Lefek – Sławomir Kasprowicz 0:2

Kolejność: 1. Sławomir Kasprowicz 8pkt, 2. Tomasz Witkowski 6pkt, 3. Sylwester Lefek 4pkt, 4. Roman Machula 2pkt, 5. Dariusz Machula 0.

Grupa C

Marek Wiewiór

Tadeusz Szewczyk

Andrzej Podsiadło

Artur Stąpór

Tomasz Tetla

Wyniki:

Tadeusz Szewczyk – Tomasz Tetla 0:2

Andrzej Podsiadło – Artur Stąpór 0:2

Tomasz Tetla – Andrzej Podsiadło 2:0

Marek Wiewiór – Tadeusz Szewczyk 1:2

Andrzej Podsiadło – Marek Wiewiór 2:1

Artur Stąpór – Tomasz Tetla 0:2

Marek Wiewiór – Artur Stąpór 0:2

Tadeusz Szewczyk – Andrzej Podsiadło 0:2

Artur Stąpór – Tadeusz Szewczyk 2:0

Tomasz Tetla – Marek Wiewiór 2:0

Kolejność: 1. Tomasz Tetla 8pkt, 2. Artur Stąpór 6pkt, 3. Andrzej Podsiadło 4pkt, 4. Tadeusz Szewczyk 2pkt, 5. Marek Wiewiór 0.

Grupa D

Bogdan Grzybek

Jacek Szafrański

Zbigniew Pacek

Waldemar Przygoda

Dariusz Żołądek

Wyniki:

Jacek Szafrański – Dariusz Żołądek 1:2

Zbigniew Pacek – Waldemar Przygoda 1:2

Dariusz Żołądek – Zbigniew Pacek 2:0

Bogdan Grzybek – Jacek Szafrański 2:0

Zbigniew Pacek – Bogdan Grzybek 0:2

Waldemar Przygoda – Dariusz Żołądek 0:2

Bogdan Grzybek – Waldemar Przygoda 2:0

Jacek Szafrański – Zbigniew Pacek 2:0

Waldemar Przygoda – Jacek Szafrański 1:2

Dariusz Żołądek – Bogdan Grzybek 0:2

Kolejność: 1. Bogdan Grzybek 8pkt, 2. Dariusz Żołądek 6pkt, 3. Jacek Szafrański 4pkt, 4. Waldemar Przygoda 2pkt, 5. Zbigniew Pacek 0.

Grupa E

Krzysztof Karpiński

Zygmunt Szatko

Mirosław Słapek

Bogdan Religa

Jacek Komenda

Wyniki:

Zygmunt Szatko – Jacek Komenda 2:0

Mirosław Słapek – Bogdan Religa 0:2

Jacek Komenda – Mirosław Słapek 2:0

Krzysztof Karpiński – Zygmunt Szatko 0:2

Mirosław Słapek – Krzysztof Karpiński 2:0

Bogdan Religa – Jacek Komenda 2:0

Krzysztof Karpiński – Bogdan Religa 0:2

Zygmunt Szatko – Mirosław Słapek 2:0

Bogdan Religa – Zygmunt Szatko 2:0

Jacek Komenda – Krzysztof Karpiński 2:0

Kolejność: 1. Bogdan Religa 8pkt, 2. Zygmunt Szatko 6pkt, 3. Jacek Komenda 4pkt, 4. Mirosław Słapek 2pkt, 5. Krzysztof Karpiński 0.

Grupa F

Grzegorz Jeż

Paweł Mierzyński

Krzysztof Cieszkowski

Rafał Pióro

Tomasz Banasik

Wyniki:

Paweł Mierzyński – Tomasz Banasik 0:2

Krzysztof Cieszkowski – Rafał Pióro 0:2

Tomasz Banasik – Krzysztof Cieszkowski 2:0

Grzegorz Jeż – Paweł Mierzyński 2:1

Krzysztof Cieszkowski – Grzegorz Jeż 0:2

Rafał Pióro – Tomasz Banasik 0:2

Grzegorz Jeż – Rafał Pióro 2:0

Paweł Mierzyński – Krzysztof Cieszkowski 0:2

Rafał Pióro – Paweł Mierzyński 0:2

Tomasz Banasik – Grzegorz Jeż 0:2

Kolejność: 1. Grzegorz Jeż 8pkt, 2. Tomasz Banasik 6pkt, Paweł Mierzyński 2pkt, 4. Rafał Pióro 2pkt, 5. Krzysztof Cieszkowski 2pkt.

Półfinały:

Grupa G

Zbigniew Gaik

Bogdan Grzybek

Tomasz Banasik

Zygmunt Szatko

Wyniki:

Zbigniew Gaik – Zygmunt Szatko 2:0

Bogdan Grzybek – Tomasz Banasik 2:0

Zygmunt Szatko – Tomasz Banasik 0:2

Zbigniew Gaik – Bogdan Grzybek 0:2

Zygmunt Szatko – Bogdan Grzybek 0:2

Tomasz Banasik – Zbigniew Gaik 1:2

Kolejność: 1. Bogdan Grzybek 6pkt, 2. Zbigniew Gaik 4pkt, 3. Tomasz Banasik 2pkt, 4. Zygmunt Szatko 0.

Grupa H

Sławomir Kasprowicz

Bogdan Religa

Dariusz Żołądek

Artur Stąpór

Wyniki:

Sławomir Kasprowicz – Artur Stąpór 2:1

Bogdan Religa – Dariusz Żołądek 2:0

Artur Stąpór – Dariusz Żołądek 2:1

Sławomir Kasprowicz – Bogdan Religa 1:2

Artur Stąpór – Bogdan Religa 2:1

Dariusz Żołądek – Sławomir Kasprowicz 0:2

Kolejność: 1.Bogdan Religa 4pkt, 2. Sławomir Kasprowicz 4pkt, 3. Artur Stąpór 4pkt, 4. Dariusz Żołądek 0.

Grupa I

Tomasz Tetla

Grzegorz Jeż

Tomasz Witkowski

Adam Białek

Wyniki:

Tomasz Tetla – Adam Białek 2:0

Grzegorz Jeż – Tomasz Witkowski 2:0

Adam Białek – Tomasz Witkowski 0:2

Tomasz Tetla – Grzegorz Jeż 0:2

Adam Białek – Grzegorz Jeż 0:2

Tomasz Witkowski – Tomasz Tetla 1:2

Kolejność: 1. Grzegorz Jeż 6pkt, 2. Tomasz Tetla 4pkt, 3. Tomasz Witkowski 2pkt, 4. Adam Białek 0.

Finał:

Bogdan Grzybek

Grzegorz Jeż

Bogdan Religa

Wyniki:

Grzegorz Jeż – Bogdan Religa 2:3

Bogdan Grzybek – Grzegorz Jeż 1:3

Bogdan Religa – Bogdan Grzybek 3:2

Kolejność:

1. Bogdan Religa (Lisów) 4pkt

2. Grzegorz Jeż (Stalowa Wola) 2pkt

3. Bogdan Grzybek (Chodel) 0pkt

Polecamy również