Koncert dla Babci i Dziadka

pp 16 czolo

21 stycznia w Kinie Etiuda odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, przygotowana przez dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 16   w Ostrowcu Św. Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, Dzień Babci i Dziadka był wyjątkowy.p1 p2 p3 p4 p5 p6 p7 p8 p9

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor przedszkola Katarzyna Dryjas, która serdecznie przywitała przybyłych gości, życzyła wszystkim Babciom i Dziadkom samych pięknych i słonecznych chwil. Życzenia wszystkim dostojnym gościom w imieniu pana prezydenta Jarosława Górczyńskiego przekazała również  pani Ania Woś. Po oficjalnej części rozpoczęły się programy artystyczne w wykonaniu ukochanych wnuczek i wnuków.  Dzieci przygotowały specjalny program. Wystąpił zespół instrumentalny, przedszkolaki zaprezentowały się w tańcu, piosence, wierszach  i w skeczu o babci i dziadku. W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Miłym zaskoczeniem był wywiad pt. „Jaka jest moja babcia i mój dziadek?”. Przedszkolaki do kamery telewizyjnej opowiedzieli co myślą o swoich ukochanych babciach i dziadkach. Były dużo humoru i gorących braw. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku.

Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Polecamy również