Janusz Jojko sprawdza bramkarzy

Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski intensywnie przygotowują się do rundy rewanżowej sezonu 2019/20. Dzisiaj po raz pierwszy w roli trenera bramkarzy wystąpił Janusz Jojko.

– Z ogromnym sentymentem wróciłem do Ostrowca – mówi Janusz Jojko.– Jeszcze nie znam dobrze bramkarzy tego zespołu i nie wiem na co ich stać. Przed nami pierwszy trening. Przyjrzę się jakim potencjałem chłopaki dysponują. Na pewno trzeba będzie wyeliminować błędy, które popełniają, ale to przyjdzie z czasem. Bardzo miło wspominam czasy, kiedy broniłem bramki KSZO Ostrowiec. Wówczas trybuny były pełne. Chciałbym, żeby te czasy wróciły. Ostrowiec to miasto, które kocha sport.

KP KSZO bardzo intensywnie się wzmacnia przed nowym sezonem.

– Brakowało nam trenera bramkarzy, a Janusz Jojko był chętnym do objęcia tej funkcji – mówi prezes KP KSZO Mirosław Świrta. – Chcemy dać kibicom radość na stadionie. Chcemy zatrzymać młodych piłkarzy i to są nasze priorytety. Jeżeli miejsce w tabeli też będzie dobre to będziemy się cieszyć.

Dzisiaj piłkarze KSZO trenowali na siłowni i na boisku treningowym przy ulicy Kolejowej. W sobotę o godzinie 12 zagrają mecz sparingowy z ŁKS Łagów.

Polecamy również