Spotkania z radami osiedlowym czas zacząć

gutiwn zebranie

Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński uczestniczył dzisiaj w zebraniu sprawozdawczym Rady Osiedla Gutwin. Podczas spotkania poruszany był między innymi problem dróg na terenie osiedla. Zebranie na Gutwinie zainaugurowało cykl spotkań z radami osiedlowymi w naszym mieście.

H A R M O N O G R A M

zebrań sprawozdawczych Rad Osiedli za 2019 rok

Lp.

Nazwa Osiedla

  1. Termin zebrania

  1. Miejsce zebrania

  1. Rada Osiedla

Gutwin”

10.02.2020 r.

godz. 16.00

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10

ul. Rzeczki 18

Rada Osiedla

  1. Rosochy”

14.02.2020 r.

godz. 16.30

siedziba RO „Rosochy”

(wymiennikownia obok bloku Os. Rosochy 83)

  1. Rada Osiedla

  2. Śródmieście”

17.02.2020 r.

godz. 17.00

Świetlica Osiedlowa

ul. Tylna 1/5

  1. Rada Osiedla

Częstocice”

18.02.2020 r.

godz. 16.00

Szkoła Podstawowa w Częstocicach

ul. Górna 3

  1. Rada Osiedla

Ludwików”

26.02.2020 r.

godz. 16.30 r.

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3

  1. ul. Niska 9

  1. Rada Osiedla

Hutnicze”

27.02.2020 r.

godz. 16.00

KSZO Świetlica
ul. Świętokrzyska 11

Rada Osiedla

  1. Złotej Jesieni”

28.02.2020 r.

godz. 17.00

Osiedlowy Dom Społeczny „Malwa”

(sala konferencyjna)

os. Stawki 45

  1. Rada Osiedla

  2. Stawki”

02.03.2020 r.

godz. 16.30

Osiedlowy Dom Społeczny „Malwa”
(sala konferencyjna)

os. Stawki 45

  1. Rada Osiedla

  2. Spółdzielców”

03.03.2020 r.

godz. 16.30

Osiedlowy Dom Kultury

ul. Wspólna 5

Rada Osiedla

  1. Koszary”

06.03.2020 r.

godz. 16.00

Zespół Edukacyjny „Dwunastka”

ul. Bałtowska 336 A

Rada Osiedla

  1. Trójkąt”

11.03.2020 r.

godz. 16.30

Świetlica osiedlowa

ul. Iłżecka 31A

Rada Osiedla

Ogrody”

12.03.2020 r.

godz. 16.30

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5

os. Ogrody 20 (stołówka)

Rada Osiedla

Kuźnia”

17.03.2020 r.

godz. 16.30

Świetlica OTBS

ul. Sienkiewicza 65

  1. Rada Osiedla

Kolonia Robotnicza”

18.03.2020 r.

godz. 16.30

Świetlica przy boisku „Orlik”

ul. F. Chopina 35

Rada Osiedla

  1. Piaski – Henryków”

19.03.2020 r.

godz. 16.00

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1

ul. Trzeciaków 35

16.

  1. Rada Osiedla

Słoneczne”

20.03.2020 r.

godz. 16.30

Zespół Szkół Nr 2
(dawny Zespół Szkół Budowlanych)

os. Słoneczne 45

17.

Rada Osiedla

  1. Denków”

25.03.2020 r.

godz. 16.00

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9

ul. Niewiadoma 19

18.

Rada Osiedla

  1. Sienkiewiczowskie”

26.03.2020 r.

godz. 16.00

Osiedlowy Dom Kultury

ul. Wspólna 5

19.

  1. Rada Osiedla

  2. Pułanki”

27.03.2020 r.

godz. 16.30

WSBiP

ul. Akademicka 20

20.

  1. Rada Osiedla

Kamienna”

31.03.2020 r.

godz. 16.30

Zespół Edukacyjno-Przedszkolny
– Szkoła z Pasją im. E.Sołtys

ul. F. Focha 3

g1 g2

Polecamy również