DZIEŃ DZIECKA MÓGŁBY TRWAĆ PRZEZ CAŁY ROK PRZEDSZKOLAKI Z SIÓDEMKI ŚWIĘTUJĄ.

W Publicznym Przedszkolu nr 7 gościliśmy sympatycznych sportowców. Odwiedziła nas kadra kierownicza KSZO 1929 wraz z trenerem drużyny piłkarskiej i zawodnikami. Byli u nas więc pan Maciej Kozicki – Członek Zarządu, pan Sebastian Mazur – Członek Zarządu, trener kadry KSZO 1929, pan Janusz Jojko – były reprezentant Polski grający kiedyś na pozycji bramkarza, oraz zawodnicy KSZO 1929: Konrad Zacharski i Patryka Cheba. Było to bardzo sportowe spotkanie.
Zawodnicy przeprowadzili profesjonalny trening z naszymi przedszkolakami. Znalazły się tam p1

p2

p3

p4

p5

p6

p7

p8

p9

p10

p11

p12

p13

p15

p16

p17ćwiczenia sprawnościowe, zabawy z piłką i przyborami sportowymi. Dzieci świetnie wcieliły się w rolę zawodników i z ogromną determinacją poddały się treningowi. Na koniec mogły spróbować swoich sił w strzelaniu bramek.
Miłym gestem było obdarowanie przedszkolaków dziecięcymi maseczkami. To przecież jeszcze czas epidemii, której końca nie ogłoszono. Na pewno jeszcze się przydadzą.
Kolejnym miłym zaskoczeniem dla naszych milusińskich było przygotowanie zabaw w przedszkolu z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Mając na uwadze wytyczne Głównego Inspektoratu Sanepidu, zorganizowaliśmy spotkania w salach z zachowaniem reżimu sanitarnego. Dzieci z poszczególnych grup uczestniczyły więc w zabawach integracyjnych, pokonywały tory przeszkód, wykonywały różne ćwiczenia ruchowe oraz świetnie odnalazły się w rywalizacji sportowej. Miło było widzieć ich uśmiechnięte twarze na widok sal, swoich kolegów i koleżanek z grupy. Bardzo się za sobą stęsknili.
Przedszkolaki tańczyły i wykonywały z zapałem zadania dla nich przygotowane. Zwycięzcami okazali się wszyscy. Widzieć ich radość to bezcenne uczucie.
Na koniec zabawy czekała na nich jeszcze miła niespodzianka, paczka pełna słodkich smakołyków. Jesteśmy pewni, że był to miło spędzony czas. Wspólne zabawy, śmiech, dziecięcy gwar to jest to, czego nie było dawno w murach przedszkola. Dziękujemy.
Tekst i foto PP nr 7

Polecamy również