Wybierzcie przyszłość z Liceum Ogólnokształcącym Nr II im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim

SONY DSC SONY DSC

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Liceum Ogólnokształcącego Nr II – szkoły, która jako jedyna w powiecie ostrowieckim może poszczycić się mianem „złotej szkoły” rankingu „Perspektyw” w latach 2019 i 2020. LO Nr II zostało także docenione przez „Newsweek” – w najnowszym rankingu „Najlepsze Licea w Polsce” zajmujemy 3. miejsce w województwie świętokrzyskim i 144. miejsce w kraju (www.newsweek.pl). W roku szkolnym 2020/2021 prowadzimy rekrutację do czterech klas.

ULOTKA V3.pngOferta LO II

W przypadku pozytywnej opinii Ministra Obrony Narodowej w zakresie uczestnictwa Liceum Ogólnokształcącego Nr II w programie CYBER.MIL z Klasą uruchomiony zostanie dodatkowy oddział o profilu „Cyberbezpieczeństwo i nowoczesne technologie”. Program zajęć zakłada m.in. kryptografię, historię kryptografii, cyberbezpieczeństwo, zarządzanie bezpieczeństwem danych informacji i systemów informatycznych, kryptograficzne aspekty ochrony danych, zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Prosimy wybrać link, aby poznać szczegóły naszej oferty edukacyjnej.

http://chreptowicz.ostrowiec.edu.pl/oferta/1a/

http://chreptowicz.ostrowiec.edu.pl/oferta/1b/

http://chreptowicz.ostrowiec.edu.pl/oferta/1c/

http://chreptowicz.ostrowiec.edu.pl/oferta/1d/

Zapraszamy do odwiedzenia i śledzenia strony http://chreptowicz.ostrowiec.edu.pl/ oraz https://www.facebook.com/Chreptus w celu zapoznania się z ofertą szkoły, osiągnięciami i opiniami licealistów oraz działaniami relacjonowanymi przez lokalne media (http://chreptowicz.ostrowiec.edu.pl/media-o-nas/).

Polecamy również