Policjant z Ostrowca na podium

St. sierż. Norbert Łojek wielokrotnie udowadniał, że ma silne nogi i serce do walki. Ambitny biegacz tym razem wystartował w XV Cross Maratonie „Przez Piekło do Nieba”, który został zorganizowany przez Oddział PTTK w Końskich. W miejscowości Niebo ostrowiecki policjant zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Maratonie i pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Przypomnijmy.  St. sierż. Norbert Łojek na co dzień służy w Wydziale do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy. W miniony weekend śledczy nie próżnował, lecz wziął udział w XV Cross Maratonie „Przez Piekło do Nieba”, który organizowany był w miejscowości Niebo, w powiecie koneckim. Ostrowiecki policjant zaliczył fenomenalny występ uzyskując na trasie 42km 195m czas 03:19:20, co  pozwoliło mu stanąć na podium. Zajął on bowiem trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Maratonie i pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. To był już łącznie 6 maraton naszego kolegi, a zarazem pierwszy w tym roku.

St. sierż. Norbertowi Łojkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.