Zapisy do 3. rundy MosirGutwinRun ruszyły… z większym limitem!

VIII_MosirGutwinRun_2020_ruszyly_zapisy_do_3_rundy_1

Zapisy do udziału w 3. rundzie cyklu „VIII MosirGutwinRun 2020 – Maraton i Półmaraton na raty”, podobnie jak do poprzednich rund, będą odbywać się wyłącznie za pośrednictwem formularza internetowego na stronie www.ostrowiecbiega.pl i udostępnione zostaną tylko w dniach od 31 lipca (od godziny 8.00) do 7 sierpnia (do godziny 8.00). Aby zwiększyć bezpieczeństwo uczestników organizator zrezygnował z prowadzenia zapisów w biurze zawodów w dniu imprezy. Dobrą informacją jest natomiast zwiększenie limitu osób mogących uczestniczyć w imprezach biegowych.VIII_MosirGutwinRun_2020_ruszyly_zapisy_do_3_rundy_2

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 24 lipca 2020 r. zmieniające ustalenia w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii pozwala na to, by w zajęciach lub wydarzeniach sportowych oraz współzawodnictwie sportowym uczestniczyło do 250 uczestników jednocześnie (do tej pory 150), nie licząc osób zajmujących się obsługą wydarzenia.

Nowe zasady i statystyki frekwencji pozwalają też na powrót (wzorem ubiegłym lat) do organizowania wspólnego startu biegaczy i chodziarzy Nordic Walking. Od 3. rundy wszyscy rywalizujący na dystansie nieco ponad 5km rozpoczną swój start o godzinie 11.

Zapisy do trzeciej rundy, tak jak do drugiej i każdej kolejnej, odbywać się będą dwutorowo. Tradycyjny formularz, zawierający wszystkie niezbędne dane, wypełniają wyłącznie nowi uczestnicy – niezapisani na poprzednie rundy.

http://ostrowiecbiega.pl/index.php?pokaz=mosirgutwinrun_zgloszenie&krok=1&dzial=4

Pozostali, a więc posiadający już swoje numery startowe, potwierdzają udział wypełniając skrócony formularz, zawierający wyłącznie deklarację trasy (biegu lub marszu). Wystarczy odnaleźć się na liście, wcisnąć przycisk edycji w polu „Potwierdź” przy swoim nazwisku, wybrać dystans i potwierdzić kodem, który automatycznie zostanie wygenerowany i wysłany na adres e-mail podany podczas pierwszej rejestracji.

http://ostrowiecbiega.pl/index.php?pokaz=mosirgutwinrun_potwierdzenie&krok=1&dzial=4

Patronat nad imprezą tradycyjnie objęli Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski i Fundacja Wychowanie przez Sport . Partnerami imprezy są Zakład Produkcyjno – Handlowy „ADAX”, Ośrodek Szkolenia Kierowców ZYGZAG, Hotel Accademia, DaGrasso, MimiTorek, Fitness Klub Centrum, Salon Komputerowy Render 2000, Agencja Reklamowa KreoGRAF, Sport Medical 20trening EMS & Rehabilitacja, Galeria Mebli ARKADIA, Bałtowski Kompleks Turystyczny, Gościniec Bałtowski Zapiecek, Centrum Rehabilitacji Markmed, Piekarnia i Cukiernia SKALSKI, Impuls Czyżewscy Dom Treningu, Depil Concept. Patronat medialny sprawują Radio Kielce, Radia Fama, Rekord – Radio Świętokrzyskie, Radio Ostrowiec, Echo Dnia, Gazeta Ostrowiecka, Świętokrzyskie 7 Dni, CoZaDzien.pl i OstrowiecNews.pl, Lokalna.TV, LTVK Krzemionki.

Polecamy również