Ostrowiecki Browar Kultury zwyciężył w konkursie internetowym

konkurs internetowy modernizacja roku

21. 940 głosów zdobył Ostrowiecki Browar Kultury w głosowaniu internetowym podczas Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku. W tym roku do konkursu zgłoszono ponad 320 obiektów z całej Polski. Warto przypomnieć, że w roku 2019 Otwarte Baseny na „Rawszczyźnie” zyskały uznanie kapituły i zdobyły pierwszą nagrodę i tytuł Modernizacji Roku 2018 r.OBK-Modernizacja-710x38820200803_131008

– Chciałbym bardzo podziękować internautom, którzy oddali swój głos na naszą perłę architektoniczną jaką jest Ostrowiecki Browar Kultury – mówi prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. – Osiągnęliśmy bardzo dobry wynik, bo prawie 22 tyś. głosów. W dniach18- 20 sierpnia w naszym mieście będzie gościć kapituła konkursu. Mam nadzieję, że Ostrowiecki Browar Kultury zyska uznanie w oczach jurorów.

-Na pewno wygraliśmy konkurs intranetowy, który zakończył się dzisiaj o godzinie 12- mówi dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Jacek Kowalczyk. – Czekamy na wizytę kapituły konkursu, a na początku września zostanie ogłoszony werdykt. Nasz Browar Kultury jest już znany na całą Polskę, a udział w tak prestiżowym konkursie to dodatkowa promocja.

Polecamy również