Rozumiemy Autyzm PP nr 12

autyzm

1 2 3 4 5 6 7 8Kwiecień jest miesiącem świadomości AUTYZMU. Nasze przedszkole od lat solidaryzuje się z osobami dotkniętymi autyzmem uczestnicząc w akcjach społecznych „NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU”, „ZAŚWIEĆ SIĘ NA NIEBIESKO”.

W związku z zaistniałą sytuacją pandemiczną  zachęcamy rodziców do zorganizowania w Państwa domach 2 kwietnia (Światowy Dzień Świadomości Autyzmu) NIEBIESKIEGO DNIA. Prosimy o NIEBIESKI AKCENT w ubraniach państwa oraz dzieci, wykonanie pracy plastycznej np. kolorowanie, malowanie, wydzieranie, wyklejanie na niebiesko narysowanego balonika, zabawa niebieską chustką, barwienie wody na niebieskiego itp. Na znak solidarności z tymi fantastycznymi dzieciakami prosimy o zrobienie zdjęcia i opublikowanie jako komentarza pod tym postem na profilu FB  naszego przedszkola.
Celem podniesienia świadomości autyzmu w naszym otoczeniu w dziale „Porady dla rodziców”, na naszej stronie internetowej www.pp12.pl przez cały miesiąc publikowane będą artykuły dotyczące autyzmu. Zapraszamy do lektury.

Polecamy również